Twilight RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alacakaranlık RPG dünyası...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Birkaç Öneri (Okursanız Sevinirim ^^)

5 posters
YazarMesaj
Chris Grindel

Chris Grindel

Birkaç Öneri (Okursanız Sevinirim ^^) Empty
MesajKonu: Birkaç Öneri (Okursanız Sevinirim ^^)   Birkaç Öneri (Okursanız Sevinirim ^^) I_icon_minitimeC.tesi Mart 28, 2009 3:56 pm

Umarım başlık açmak yasak değildir? herneyse ben hemen belirtiyim önerileri ^^

*Tema üzerinde oynama yapılabilir çok fazla karanlık en azından forum başlıklarının altında ki siyahlık daha açık bir renge dönüştürülebilir(siyahdan açık ya da daha kapalı bir renk..gri gibi örneğin)

*Yine temayla ilgili yeni mesaj var yok da ki iconlar değişebilir, yani daha iyi resimler bulunabilir diye düşünüyorum

*Kurt adamlar için renk grubu açılırsa iyi olur düşüncesindeyim xD

*Ayrıca kullanıcı rütbeleri verilebilir rp yaparken falan ben rp ye daldığımda kim olduğunu unutabiliyorum hem dışardan rp yi okuyan birisi hemen kimin kurt ya da kimin vampir olup hangi clana ait olduğunu anlayabilir?

Şimdilik bunlar umarım dikkate alınır, çok hoşuma giden bir site o yüzden birşeyler öneriyorum ^^

not: okuyanlar sen kimsinde bunlardan anlayacaksın falan derlerse 4 senelik admin tarihim var xD az çok biliyorum xD kimse yanlış anlamasın söylediklerimi, sadece öneri bunlar ^^
Miranda L. Ramora
Admin
Miranda L. Ramora

Lakap : lyydia*

MesajKonu: Geri: Birkaç Öneri (Okursanız Sevinirim ^^)   Birkaç Öneri (Okursanız Sevinirim ^^) I_icon_minitimeC.tesi Mart 28, 2009 9:49 pm

Tabiiki yasak değil xD Öneride bulunun diye açtık zaten (=

Kurtadam renk hallettim sanırım *-) Amaa sanırım çok güzel olmadı =/ Beğenmezseniz seçilmemiş bir rengi bana söyeyin (=

Temaya gelirsek; yapamadığımı kabul ediyorum zaten xD Yardımlara açığım (= Ama okul zamanı bilgisayarı bile açmam çok zorphotoshop falan hiç yapamam sanırım (= (yapsamda bişeye benzemiyolar genelde =/ )

Karanlık olmasıda kardeş site twilight forumunun beyaz olmasından bunda zıtlık yapmak istediğimizden kaynaklanıyor =D

Kullanıcı rütbeleri en yakın zamanda halledilecekkk (=

Cevaplayabilmişimdir umarım (=

*Admin olmasan bile dikkate alırdık xD ( Ayrıca yıl sayısı önemli değil xD ben 5senden fazladır bu işin içindeyim hala ilk yılımda napıyosam onu yapıyorum denebilir xD )
http://alacakaranlik-rpg.vampire-legend.com
Chris Grindel

Chris Grindel

MesajKonu: Geri: Birkaç Öneri (Okursanız Sevinirim ^^)   Birkaç Öneri (Okursanız Sevinirim ^^) I_icon_minitimeC.tesi Mart 28, 2009 10:03 pm

ben kendimi geliştirdim xD baya ses getiren sitelerim vardı hp de xD herneyse

çok güzel cevapladın gerçekten, tema konusunu çözdük mü sorun biter ben bir şekilde yardım etmeye çalışıcam msn falan verebilirmisin ?
Miranda L. Ramora
Admin
Miranda L. Ramora

MesajKonu: Geri: Birkaç Öneri (Okursanız Sevinirim ^^)   Birkaç Öneri (Okursanız Sevinirim ^^) I_icon_minitimeC.tesi Mart 28, 2009 10:08 pm

ooo hp olsa.. (=
Hp de çok örnek vardı ama xD Ondan kolay yapabiliyoduk.. Biomagie falan benimdi mesela (= Onun üyesi 1000e çok yakındı falan xD Aktif olmayanları siliyoduk xD

Herneyse başlık kirlilği yapmiyimm (=
Nerissa Roxanne Grimstone

Lakap : Aylak

MesajKonu: Geri: Birkaç Öneri (Okursanız Sevinirim ^^)   Birkaç Öneri (Okursanız Sevinirim ^^) I_icon_minitimeCuma Mayıs 01, 2009 7:32 pm

İşinize mi karışıyorum bilmem ama Rp alanlarında bence başlık açmalıyız. Yani bir yerde birkaç kişi aynı anda farklı konularda Rp yapamazki çok saçma olur. Bence bir kaç kural dahilinde başlık açma iznimiz olmalı kesinlikle. Sonuçta bir konu başka bir konuyla bölünmemeli çok saçma oluyor. Ayrıca bence kimse kendi Rp'sinin içinde başka bir Rp istemez sanırım...

Lütfen bunu bir sitem olarak algılamayın sadece bir öneri ve önemli bence. Yani bir çok forum sitesi var üyelerin başlık açmasına izin verilen sitede bir abartı yok. Yani gereksiz başlık açmak yasaklanmalı ama tamamen başlık açmak yasak olmamalı ilginiz için şimdiden teşekkürler Smile =)
Miranda L. Ramora
Admin
Miranda L. Ramora

MesajKonu: Geri: Birkaç Öneri (Okursanız Sevinirim ^^)   Birkaç Öneri (Okursanız Sevinirim ^^) I_icon_minitimeCuma Mayıs 01, 2009 8:18 pm

Bizim açtığımız konuların içine yeni başlık açıp kendi rp'nizi tabikii yapabilirsiniz (=
Hatta yapın =D

Lakap : Aylak

MesajKonu: Geri: Birkaç Öneri (Okursanız Sevinirim ^^)   Birkaç Öneri (Okursanız Sevinirim ^^) I_icon_minitimeCuma Mayıs 01, 2009 8:55 pm

Ah işte bu güzel teşekkür ederim Smile
Miranda L. Ramora
Admin
Miranda L. Ramora

MesajKonu: Geri: Birkaç Öneri (Okursanız Sevinirim ^^)   Birkaç Öneri (Okursanız Sevinirim ^^) I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 8:20 am

nedemekk (=
Josephine Eva Luci

Josephine Eva Luci

Lakap : Jose, Eva.

MesajKonu: Geri: Birkaç Öneri (Okursanız Sevinirim ^^)   Birkaç Öneri (Okursanız Sevinirim ^^) I_icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 11:02 pm

Merhaba. =))
Benim önerimde şu olacaktı ; hava durumu gibi bir konu başlığı açılabilir. Ama sadece adminlerin yöneteceği bunun dışında kilitli olan bir konu.
Neden böyle bir başlık diyenler varsa bunun bize yardımı olacağını düşünüyorum, şöyle ki rp yaparken havanın durumuna göre bir şeylerde ekleyebiliriz. Böylece herkes aynı hava durumuna uyacağından ortada komik bir durum olmaz. Bir üye güneşli derken diğer üye soğuk dememiş olur bunun gibi.
Ayy anlatma özürlüyüm sanki pek anlatamadım derdimi. Laughing
Umarım anlamışsınızdır ve umarım saçma gelmez Laughing Laughing
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Birkaç Öneri (Okursanız Sevinirim ^^)   Birkaç Öneri (Okursanız Sevinirim ^^) I_icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 4:16 pm

Evet ve hemen uyguluyoruz. Wink
Clara Adela Cullen

Clara Adela Cullen

Lakap : Ade

MesajKonu: Geri: Birkaç Öneri (Okursanız Sevinirim ^^)   Birkaç Öneri (Okursanız Sevinirim ^^) I_icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 1:22 pm

Ben diyorum ki üyelerin sayısı arttıgında ve kurt adamların sayısı çoğaldıgında kurt adamlar aralarında grup kurmak isteyecek grubun alfasıda olacak yada şimdilik tüm üye kurtların bir alfası olmalı yani sitedeki kurt adamların başı..şimdilik 1 tane ama üyeler çoğaldıgında üyeler kendi aralarında seçsin ve alfa kurtlarında ayrı bir rengi olsun diyorum.ama şimdilik sadece 1 alfa olmalı.Üyeler 1000 i aşıncada(inşallah) herkes alfasını kendi seçer ve sizden izin isteyerek o kişiyi alfa yaparsınız...
(Vampir olmama ragmen kurtlara taktım Very Happy Very Happy )
http://www.hogwarts.rpg.do-talk.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Birkaç Öneri (Okursanız Sevinirim ^^)   Birkaç Öneri (Okursanız Sevinirim ^^) I_icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 10:19 pm

Zaten alfamız var. (:
Clara Adela Cullen

Clara Adela Cullen

MesajKonu: Geri: Birkaç Öneri (Okursanız Sevinirim ^^)   Birkaç Öneri (Okursanız Sevinirim ^^) I_icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 4:33 pm

Ama demek istedigim onda Admin yazıyor..O alfanın adının altında Alfa Kurt falan yazmalı mesela Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Birkaç Öneri (Okursanız Sevinirim ^^)   Birkaç Öneri (Okursanız Sevinirim ^^) I_icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 4:43 pm

Anladım demek istediğini ama şöyle bir durum var, onu yaparsak diğer şeyleri de yapmamız gerekecek. Sitenin çok eksiği var farkıdayım. xD Ve üşengeç biriyim ne yazık ki ama yapmaya çalışacağım. xD
Clara Adela Cullen

Clara Adela Cullen

MesajKonu: Geri: Birkaç Öneri (Okursanız Sevinirim ^^)   Birkaç Öneri (Okursanız Sevinirim ^^) I_icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 4:47 pm

Tmm Very Happy

Birkaç Öneri (Okursanız Sevinirim ^^)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Öneri
» Benden de bir öneri..
» Aile Evleri Hakkında Bir Öneri