Twilight RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alacakaranlık RPG dünyası...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Lauren La Vie Dominic

5 posters
YazarMesaj
Lauren Dominic

Lauren Dominic

Lakap : Lay

Lauren La Vie Dominic Empty
MesajKonu: Lauren La Vie Dominic   Lauren La Vie Dominic I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 11:17 pm

Lauren La Vie Dominic 29p3zup
Genel
Tam Adı:Lauren La Vie Dominic
Yaşı:17(130)
Doğduğu Yer:Kanada /Ontorio
Lakabı: Lay
Meslek:öğrenci
Bildiği diller: Türkçe( sadece canı istediği için öğrendi)-Fransızca(babası farnsızdı)-İngilizce(annesi ingilizdi)
Irkı(varsa klanı):Vampir/Venture

Fiziksel
Saç:Sarı , dalgalı, uzun
Göz: İnsanken sadece yeşildi. Şimdi açlığına göre siyah yada yeşil
Ten:Bembeyaz
Boy:1.77
Kilo:50
Lauren La Vie Dominic 2mev1tu

-Karakter-
#Nazik
#Saygılı#Komik
#Bazen hazır cevap

Özel Gücü: Karşısındakinin yalan söylediğini hemen anlayabiliyor.

Sevdikleri:
*Siyah
*Güç-Av
*Müzik-Resim
&ALIŞVERİŞ BAĞIMLISIDIR&
Lauren La Vie Dominic O77w4n
Sevmedikleri:
*Boş boş durmak
*Sıkıcı espriler dinlemek
*Kurtlar

Lauren La Vie Dominic Dcrp0x

Arkadaşlık:
Lauren La Vie Dominic Ibcpog& Lauren La Vie Dominic Einp6q&Lauren La Vie Dominic 6o24o6
Arkadaşlar~
.Sıkı Dost.
Elanessé Urainé Night
Lauren La Vie Dominic 2dttyxf
Ell ile Lauren İngiltere'den tanışmaktadırlar. Ell İtalya'dan İngiltere'ye gittiğinde ona yardım eden, vampirliğin kurallarını iyice öğreten, avlanmanın en iyi yapılışlarını öğreten kişidir Laura. Fakat Ell bir göçebe olduğu için İngiltere'den de bir süre sonra ayrılmöış ve Laura ile bir daha görüşememiştir. Ancak Ell Amerika'da okula geldiği zaman Laura ile karşılaşmış ve dostluklarını tekrar sürdürmeye başlamışlardır, fakat bu sefer bir değişiklik vardır, bu arkadaşlık sonsuza kadar olacak gibi görünmektedir.

Almila Eren
Lauren La Vie Dominic 2agnukk
Lauren Pariste avlanırken Eren'in kokusunu duyar. Hatta onunla karşılaşır bile. Ama ikiside hafifçe selam verip ava devam ederler. Sonra Lauren İtalya da Aro yu ziyarete gittiğinde yine karşılaşırlar. Aro Laurene Eren'in özel gücünden bahseder. Lauren çok etkilenir ve tanışıp arkadaş olurlar.Arada bir buluşup, beraber vakit geçirirler.

.Kanka
Nerissa Roxanne Grimstone
Lauren La Vie Dominic Dhcpvt
Roxy ve Lauren ormanda avlanırken karşılaşırlar ve birbirleriyle çok iyi anlaşırlar. Arkadaş olduktan sonra sık sık birlikte ava çıkmaya ve vakit geçirmeye başlamışlardır.
Nátulcien Luna Vardamir
Lauren La Vie Dominic B484
Lauren bir gece Fransanın karanlık sokaklarında kendini kaybetmiş gezerken uzun zamandan beri ilk kez kendi türünün kokusunu alır. Ancak bu koku onu değiştiren kişinin kokusu değildir. Merakla kokuyu takip eder. Ve bir köpekle konuşan vampiri görür. Önce şaşırır acaba özel gücümü diye düşünür. Ancak sonra anlarki o da köpekleri seviyormuş. Ve Luna da Laureni farkedince önce korkar ve köpeğin önüne geçer korumacı bir şekilde. Lauren gülümseyip köpeği yanına çağırır ve sever. Luna rahatlar ve tanışırlar. O günden beri desürekli görüşürler.

.Merhabalaştıklarım
.Sohbetine doyum olmaz
Alessa Zena Grimstone
Lauren La Vie Dominic 2zfvaqc
Birgün ikisi de ormanda avlanırken karşılarlar ve daha sonra sık sık görüşmeye başlarlar.

Düşmanlar~
Lauren La Vie Dominic 17r0vk&Lauren La Vie Dominic 2ikw77b&Lauren La Vie Dominic 2dj8chc

.Nötr
.Pek Sevmiyorum
.Sinir Bozanlar.
.Öldürülecekler listesinde.
.Baş Belası.

İlişki&
Lauren La Vie Dominic S1kdnn&Lauren La Vie Dominic 1z2iqfa&Lauren La Vie Dominic Eoq5h
Sevgilim:
Bana Aşıkmış
Hoşlanıyodum
Rüyanda görürsün lol!

EKLEMEK İSTEYENLER:
Lauren La Vie Dominic Ibcpog& Lauren La Vie Dominic Einp6q&Lauren La Vie Dominic 6o24o6
Lauren La Vie Dominic 17r0vk&Lauren La Vie Dominic 2ikw77b&Lauren La Vie Dominic 2dj8chc
Lauren La Vie Dominic S1kdnn&Lauren La Vie Dominic 1z2iqfa&Lauren La Vie Dominic Eoq5h
Lauren La Vie Dominic 2nbhdoi&Lauren La Vie Dominic 21mhsu0&Lauren La Vie Dominic 2cp73x1
EKLENMEK İSTEYENLER:
1)AD-SOYAD
2)NEREYE EKLENMEK İSTEDİĞİ
3)İCON(S)
4)KURGU

En son Lauren Dominic tarafından Çarş. Tem. 08, 2009 2:56 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 13 kere değiştirildi
Almila Eren

Almila Eren

Lakap : Almi

MesajKonu: Geri: Lauren La Vie Dominic   Lauren La Vie Dominic I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 12:02 am

bildiğim kadarıyla ilk klan seçmelisin Wink
Lauren Dominic

Lauren Dominic

MesajKonu: Geri: Lauren La Vie Dominic   Lauren La Vie Dominic I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 2:25 pm

Almila Eren demiş ki:
bildiğim kadarıyla ilk klan seçmelisin Wink
haklısın Smile düzelttim SmileSmile
Alessa Zena Grimstone

Alessa Zena Grimstone

MesajKonu: Geri: Lauren La Vie Dominic   Lauren La Vie Dominic I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 5:23 pm

Sohbetine Doyum Olmaz'a ekle sende beni xD

Birgüb ikisi de ormanda avlanırken karşılarlar ve daha sonra sık sık görüşmeye başlarlar.

Lauren La Vie Dominic 224okcLauren La Vie Dominic 059t
Lauren La Vie Dominic 072ifcLauren La Vie Dominic 218sag
Lauren Dominic

Lauren Dominic

MesajKonu: Geri: Lauren La Vie Dominic   Lauren La Vie Dominic I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 6:13 pm

Alessa Zena Grimstone demiş ki:
Sohbetine Doyum Olmaz'a ekle sende beni xD

Birgüb ikisi de ormanda avlanırken karşılarlar ve daha sonra sık sık görüşmeye başlarlar.

Lauren La Vie Dominic 224okcLauren La Vie Dominic 059t
Lauren La Vie Dominic 072ifcLauren La Vie Dominic 218sag
ekledim Smile

Lakap : Aylak

MesajKonu: Geri: Lauren La Vie Dominic   Lauren La Vie Dominic I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 11:42 pm

Lauren La Vie Dominic Emily7

Benim lejanttaki kurguyla Kanka'ya yada kardeşim gibi Sohbetine Doyum Olmaz'a eklersen sevinirim Smile
Lauren Dominic

Lauren Dominic

MesajKonu: Geri: Lauren La Vie Dominic   Lauren La Vie Dominic I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 8:54 am

ekledim cnm:)Smile
Almila Eren

Almila Eren

Lakap : Almi

MesajKonu: Geri: Lauren La Vie Dominic   Lauren La Vie Dominic I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 12:35 pm

iyi bir yere ekle benide Wink

Lauren La Vie Dominic Victorvictrola1x27aik8Lauren La Vie Dominic 002rrez4
Lauren La Vie Dominic 9h732gLauren La Vie Dominic Normal002t7uda0
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Lauren La Vie Dominic   Lauren La Vie Dominic I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 12:36 pm

Lauren La Vie Dominic 66114623 Lauren La Vie Dominic A7dd Lauren La Vie Dominic 75587453

Lauren La Vie Dominic B484 Lauren La Vie Dominic 76651612 Lauren La Vie Dominic Ff5

Kod:
[img]http://img12.imageshack.us/img12/2563/66114623.png[/img]
[img]http://img14.imageshack.us/img14/2946/a7dd.jpg[/img]
[img]http://img212.imageshack.us/img212/9386/75587453.png[/img]
[img]http://img212.imageshack.us/img212/7930/b484.jpg[/img]
[img]http://img213.imageshack.us/img213/5016/76651612.jpg[/img]
[img]http://img24.imageshack.us/img24/597/ff5.png[/img]

Kurgu aynı:

Lauren bir gece Fransanın karanlık sokaklarında kendini kaybetmiş gezerken uzun zamandan beri ilk kez kendi türünün kokusunu alır. Ancak bu koku onu değiştiren kişinin kokusu değildir. Merakla kokuyu takip eder. Ve bir köpekle konuşan vampiri görür. Önce şaşırır acaba özel gücümü diye düşünür. Ancak sonra anlarki o da köpekleri seviyormuş. Ve Luna da Laureni farkedince önce korkar ve köpeğin önüne geçer korumacı bir şekilde. Lauren gülümseyip köpeği yanına çağırır ve sever. Luna rahatlar ve tanışırlar. O günden beri desürekli görüşürler.

Kafana göre biryere eklersen sevinirim .(:
Lauren Dominic

Lauren Dominic

MesajKonu: Geri: Lauren La Vie Dominic   Lauren La Vie Dominic I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 12:44 pm

ekledim ikinizidee:)
Elanessé Urainé Night

Elanessé Urainé Night

MesajKonu: Geri: Lauren La Vie Dominic   Lauren La Vie Dominic I_icon_minitimePerş. Nis. 30, 2009 8:22 pm

Lauren La Vie Dominic 71078771Lauren La Vie Dominic 36305324Lauren La Vie Dominic 65463890Lauren La Vie Dominic 72623031
Lauren La Vie Dominic 48889678Lauren La Vie Dominic 84868326Lauren La Vie Dominic 72783781Lauren La Vie Dominic 38367775

benim kurgum (: Ell ile Lauren İngiltere'den tanışmaktadırlar. Ell İtalya'dan İngiltere'ye gittiğinde ona yardım eden, vampirliğin kurallarını iyice öğreten, avlanmanın en iyi yapılışlarını öğreten kişidir Laura. Fakat Ell bir göçebe olduğu için İngiltere'den de bir süre sonra ayrılmöış ve Laura ile bir daha görüşememiştir. Ancak Ell Amerika'da okula geldiği zaman Laura ile karşılaşmış ve dostluklarını tekrar sürdürmeye başlamışlardır, fakat bu sefer bir değişiklik vardır, bu arkadaşlık sonsuza kadar olacak gibi görünmektedir.
Lauren Dominic

Lauren Dominic

MesajKonu: Geri: Lauren La Vie Dominic   Lauren La Vie Dominic I_icon_minitimeCuma Mayıs 01, 2009 9:27 pm

eklendin SmileSmile
Lauren Dominic

Lauren Dominic

MesajKonu: Geri: Lauren La Vie Dominic   Lauren La Vie Dominic I_icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 6:40 pm

başka yok muğ:S:S(ben uzun zamandır giremiyodum :S:S ama artık giricem )

Lauren La Vie Dominic
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lauren Dominic