Twilight RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alacakaranlık RPG dünyası...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Carolyn Brody

YazarMesaj
Carolyn Brody

Carolyn Brody

Lakap : Lyn

Carolyn Brody Empty
MesajKonu: Carolyn Brody   Carolyn Brody I_icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 8:23 pm

Vampir için Karakter Kartı

Tam Adı: Carolyn
Soyadı: Brody
Yaşı: 1907 doğumludur. 1924 yılında dönüştürülmüştür (17 yaşındayken) 85 yıldır vampirdir. Şimdi 102 yaşındadır.
Klan: Malkavian
Meslek:Öğrenci

Nelere Karşı Zayıftır
* Zihinsel acı
*

Sevdikleri
* Kan
* Alışveriş (bağımlılık derecesinde değil. )

Sevmedikleri
* Benciller
* Kurtadamlar
* Ciddi derecede yalan söyleyenler
* Haklı olduğu halde onu haksız duruma düşürenler.

Fiziksel Görünüş
* Omuzlarına kadar dökülen kat kat sarı saçları vardır.
* Erkekler onun seksi olduğunu söyler (:
* İnsanken gözleri maviydi. Şimdi ise susadığında ve sinirlenince laciverte dönüyor. Diğer zamanlarda ise siyah.

Kişiliği

* İlk tanıştığı biriyle ya hiç konuşamaz ya da çok konuşur.
* Hiç beklemediği bir anda birden insanlardan-vampirlerden-kurtadamlardan... Ahh! Herkesden işte, nefret etmeye başlar. Bu durum en az bir gün sürer.
* Ailesiyle görüşmeye cesaret edemediği için aile lafı duyunca duygulanır.
* Sinirlenince fenadır, acayip laf yapıştırır.
* Bazen çok ani hareketler yapar, bu klanından gelen bir özelliktir.

RP:

Carolyn yumuşacık yatağında tatlı uykusuna devam etmek için tam yön değiştiriyordu ki lanet olasıca çalar saati çaldı. Uykusunun bölünmesinin siniriyle çalar saate vurdu ve onu nihayet susturdu. Gözlerini açtı ve yeni doğan güneşin ışıklarıyla yine gözlerini kıstı. Biraz daha yatmak istiyordu ama asla böyle bir şey olamazdı çünkü okula gitmesi gerekiyordu. Mızıldanarak kalktı ve elini yüzünü yıkayıp biraz uykusunun açılmasını sağladı. Aşağı indiğinde annesi kahvaltıyı hazırlayıp her zamanki gibi işe gitmişti. Kahvaltısını hızla yemeye koyuldu. Okula geç kalmak istemiyordu çünkü onların sınıfında bir erkek öğrenci vardı ve ona aşıktı aynı biçimde o da Lyn'e. Daha bir sürü süslenecekti falan filan. Yemeğini yiyip koşarak yukarı kattaki odasına gitmek için merdivenleri çıktı. Okul formasını giydi ve saçını yaptı. Ufak bir parlatıcı, ve işte tamamdı! Okula gidip o muhteşem sevgilisi Sethle buluşmak için hiç bir engel yoktu önünde. Okul evlerine fazla uzak değildi, 5 dakikada okulun kapısına varabiliyordu. Biraz yürüdükten sonra okulun kapısında Seth'i gördü. Yine her zamanki gibi muhteşem yakışıklılığıyla karşısında duruyordu. Bu kadar mükemmel bir yaratığın onun olmasına her zaman şaşırmıştır Lyn... *Ne kadar güzel olduğunu bilse de*
Hoşgeldin hayatım...
Hoşbulduk birtanem!
Nasılsın bakalım bu sabah benim güzel prensesim? İyi misin?
İyiyim aşkım,sen nasılsın?

Seth'le konuşa konuşa okula girdiler. Ders başlamak üzereydi ki Seth'le sınıfa girip yerlerini aldılar. Neyse ki öğretmen gelmemişti henüz. Sıkıcı ders bittikten sonra Seth'le okulun bahçesinde dolaşmaya koyuldular. Okulun yanındaki ormana girdiklerinde Seth bir şey unuttuğunu ve hemen döneceğini söyledi Lyn'e ve Lyn artık ormanda tek başınaydı. Birden biraz uzağındaki mermer gibi bir teni olan bir adamı gördü ve irkildi. Adama tam merhaba diyecekti ki adam ortadan kayboldu ve anında boynunda bir acı hissetti. yere düştü. Yanıyordu, her yeri yanıyordu. Neden hala kül olmadım diye düşünüyordu. Kalbi göğüs kafesini fazla zorluyordu ölmek üzere olduğunu hissetti. Yanıyordu, çok yanıyordu... Bir süre sonra acının parmak uçlarından başlayıp gittikçe azaldığını hissetti. Kalbi hala göğüs kafesini zorluyordu ve sonunda son atışını yaptı. Gözlerini açtığında yine o adam başında duruyordu.Adama dikkatlice baktı ve ne kadar da güzel olduğunu gördü. Ona ne yapmıştı böyle bu adam? Biraz doğruldu ve adamla konuşmaya başladı...

Sen..Sen ne yaptın bana böyLe? Senin yüzünden acı çektim ben! Kimsin sen, niye yaptın bana bunu? Suçum neydi? Niye beni seçtin?
Lyn bunları söylerken sesinin mükemmelliğine şaşırıyordu. Ne zamandan beri böyle konuşuyordu? Kalkıp karşısındaki aynaya baktı. Her zamankinden çok daha mükemmel görünüyordu. Adam ona her şeyi anlattı. Lyn artık bir vampirdi ve buna inanamıyordu. Bu şaşkınlığını doya doya yaşayamadan boğazında bir yanma hissetti ve birden adamı parçalamak istedi. Ama o da bir vampirdi ve kanı yoktu. Ona ne olduğunu biliyordu, susamıştı. Kana susamıştı. Dışarı çıktı ve önüne gelen ilk insanın boynunu ısırdı. Bütün kanını içti bu mükemmel bir tattı. Lyn bir süre hep insan kanıyla beslendi. Ara sıra Seth'i özlüyordu ama artık bir vampir olduğu için içinde bir his yoktu. Bir süre insan kanıyla beslendikten sonra artık kendine geldi ve insanları boş yere öldürmemeye karar verdi. Artık hayvanlarla beslenecekti. İyi bir vampir olacaktı...
O ne demekse!..

En son Carolyn Brody tarafından Paz Tem. 26, 2009 9:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

Carolyn Brody Empty
MesajKonu: Geri: Carolyn Brody   Carolyn Brody I_icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 4:25 pm

Malkavian'sın. (:
Carolyn Brody

Carolyn Brody

Lakap : Lyn

Carolyn Brody Empty
MesajKonu: Geri: Carolyn Brody   Carolyn Brody I_icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 5:45 pm

peki xD

Carolyn Brody
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Carolyn Brody