Twilight RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alacakaranlık RPG dünyası...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

William Compton

YazarMesaj
William Compton

William Compton

Lakap : Cesur Willy

William Compton Empty
MesajKonu: William Compton   William Compton I_icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 4:19 am

Vampir için Karakter Kartı

Tam Adı:William
Soyadı:Compton
Yaşı:180
İstediği klan:Toreador
Meslek(öğrenci/doktor..):Asker

Nelere Karşı Zayıftır
*Aşk
*İhanet
*Aile
*

Sevdikleri
*Sıcak Bir Aile
*Resim çizmek
*Arkadaşlık
*Dövüşmek
*

Sevmedikleri
*Mıymıntı gençlik
*Kendini beğenmiş bir kadın
*Vampirlere para için kanını veren sokak kölesi
*

Fiziksel Görünüş
*William orta boylu, sarışın vede sinsi bir görünüşü vardır.Çekici mavi gözleriyle istediğini alan bir tiptir.

Kişiliği
* William ,zeki olmasına rağmen kaçık bir kişiliği vardır.Ona dadanan kişilere her zaman haddini bildirmiştir.Sevdiği kızı çok kıskanır.Kıskandığı zamanda öldürme aşamasına bile gelebilen bir ruha sahiptir.Cesurdur ama bir hayli de yeri geldiği zamanda çok duygusallaşabilir.

RP: William amerikan ordusunda paralı askerlik yaparak çalışmaktadır.Bir eşi ve 2 çocuğu vardır.Tek istediği ailesini mutlu etmektir.Ve bir gün Amerika ile Vietnam arasında bir savaş çıkar.William'a iyi bir para teklifi ederler.William'da seve seve kabul eder.Ama ailesi bu duruma pek sıcak bakmamıştır.Eşi Anna ona sabaha kadar yalvarmıştır.Ama nafile William bir şeyi kafasına taktı anda yapmaya çalışır.William eşine döner ve şöyle bir konuşma olur;

Bak Anna bu savaşa sizin için gidiyorum.Daha iyi bir yuva kurmak çocuklarımızı iyi bir okulda okutmak için...
Anna:Buna gerek yok.Böylede biz mutluyuz.Ne olur sen vazgeç sana yalvarıyorum der..
William:Anna seni çok sevdiğimi biliyorsun.Beni merak etme paramı aldığım zaman çabucak eve dönmeye çalışacağım der ve evden ayrılır...

William Compton helikopterlerle savaş yerine doğru gitmeye başlarlar.William cesur olmasına rağmen içinde azda olsa korku ve tereddüt vardır.Ya öldüğünde ailesi yalnız başına kalırsa diye endişeleniyordur.Ve bir uçak savar helikopteri pervanesinden vurup,helikopter aşşağıya düşmeye başlar.Williamın korktuğu başına gelir.Ama başarılı bir pilot olan Sami Gökçakar helikopteri vietnamın toprağına yavaşça indirmeye çalışır.Ama ne yavaş ne yavaş...Helikopterdeki 20 kişiden 13 kişi ölür.William'ın asker arkadaşı Jhonn,bayılan Williamı tokatlayarak uyandırır.William uyandığında vietnam savaşının ortasında bulur.Herkes sipere geçer ve çatışma gücünü hızla devam ettiriyordur.Ve birden vietnamda paralı askerlik yapan Nevzat Kumusermiş Williamı kalbine yakın olan bir yerinden vurmuştur.Ama Nevzat tek Willamla da kalmamış En iyi arkadaşı Jhonn'uda kafadan head shot çekmiştir.William ölüm döşeğindeyken.. birden gözünün önüne biri beliri vermiş.Ve Williama hey cesur dostum yaşamak istiyormusun demiş..William da evet yaşamak istiyorum benim bir ailem var onlara bakmam lazım demiş..O adam artık ailen biziz diyerek Williamı ısırmış ve William yaralı halde bayıla kalmış.Uyandığında onu ısıran adam ailemize hoş geldin Will Compton demiş.Will daha vampir olduğundan haberi yokmuş.Ve onu vampire dönüştüren Stephan Oranji ona vampirliğinin bütün sırlarını öğretmiş.William hala vampir olduğunu kabullenemiyor ama bir yandan da içindeki kan arzusu onu kökten hırçınlaştırıyor ve dayanamadan ona verilen hediyeyi geri çekmeyip doya doya ilk kanını içiyor.Bu olaydan 6 ay sonra, Will ben karımı ve çocuklarımı görmek istiyorum beni burda daha fazla tutamassınız diyip karısını ve çocuklarını görmeye gidiyor.Ve birde eve geldiğinde ne görsün..Anna'nın uzun saçlı yeşil gözlü kendisinden genç bir adam.Will çok sinirlenip eve dalıyor.Ve Anna'nın yanındaki adama saldırıp bütün kanını içip adamı öldürüyor.Anna şoke içinde kalıyor.Will Annaya dönerek...

Neden Anna Neden?!! diye haykırmaya başlıyor.
Anna:William senin öldüğünü sandım.Ailemiz sensiz darma dağan oldu ve bu adam çıka geldi bize iyi baktı ona minnettar oldum ama sen çıkakeldin ve onun kanını içtin diyor...
Will:Bir...Ben artık William deilim.Benim adım Will... İki....artık sen benim için bittin seni karılıkta reddediyorum diyerek bir kez daha haykırmaya başlıyor...
Anna:Will lütfen böyle yapma lütfen....
Will:Çok geç bebeğim diyerek Anna'yı Öldürüyor.Ve birde ne olsun.Çocuklar annesinin öldürüldüğüne şahit oluyor..Will bunun farına varınca çocuklarınıda öldürüyor.Çünkü onu vampir yapan Stephan senin vampir olduğunu insanların bilmemesi lazım!! Öğrenirlerse öldürmek zorundasın demiş..Ve Will de aynen öyle yapmış...

Artık Will yapa yalnız kan sevdası içinde sokaklara dökülmüş.Her gün üzüntü ve sinirden içti kanın 2 katını içiyormuş...Ve aradan !80 yıl geçmiş.Will bu durumun kötülüğünden kendini atmış ve hayatın yeni zevklerine adım atmak istemiş.Ve onun en iyi vampir arkadaşı olan Ferdoternetto ona bir klan önermiş.Bu klan tam sana göre hayatın zevklerini tatmasını iyi biliyorlar demiş..Will..-Peki bu klanın adı nedir demiş...
-Toreador...
-hımm desene benim için yeni bir başlandıç olucak...............

*

William Compton
1 sayfadaki 1 sayfası