Twilight RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alacakaranlık RPG dünyası...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tom Brain Orloto

2 posters
YazarMesaj
Tom Brain Orloto

Tom Brain Orloto

Tom Brain Orloto Empty
MesajKonu: Tom Brain Orloto   Tom Brain Orloto I_icon_minitimeCuma Kas. 27, 2009 3:15 pm

Vampir için Karakter Kartı ;

Tam Adı: Tom Brain
Soyadı: Orloto
Yaşı: 22(200)
İstediği klan: Venture
Meslek: yok(normal vampir)

Nelere Karşı Zayıftır ;
~ Kan
~ Ailesi
~ Çok aşırı gürültü

Sevdikleri
~ Kan Kokusu
~ Hız
~ Güç
~ Liderlik
~ Yonetmek
-Kibar olmak
~Yarasası swit
~ Vampir olmak
~Gizli olmak

Sevmedikleri
~ Zayıflar
~ Kurtlar
~Güçsüzler
~Gizliliğimizi bozanlr
~Kibar olmayanlar

Fiziksel Görünüş
.Tom uzun boylu(1.83cm) sarı saçlı teni beyaz kilosu 63 kilo son derece yakışıklı bir çocuktur yani gençdir.

Kişiliği
Kibr olmayı seven fazla huysuz olmayan kaba insanları sevmeyen kurtlardan nefret eden bir tipdir.Aynı zamanda çok güçlü ve çok hızlıdır.

RP ;
Tom bir gün ormanın yanında bir evin merdiveninde oturuyordu.Sağ omuzunda yarasası swit vardı.Canları sıkılıyordu. O anda yanlarından geçen zorla yürüyen her yeri kan revan içinde kalmış bir vampire rastladılar .Tom çok iyi bir vampir olduğu için vampiri alıp bir koşu evine götürdü. Yaralarını tedavi ettikden sonra konuşmaya başladılar.Tom:''Sana bunu kim yaptı dostum''dedi.Vampir ''kurt adamlar ''diye cevap verdi.Tom kurt adam lafını duyunca burnundan soludu o kadar sinirlendiki küçük masaya yumruğunu vurdu ve yumruğunu vurmasıyla birlikte masa ortadan ikiye ayrıldı sonunda sakinleşti ve konuştu.Tom''nerde yaptılar bunu sana''dedi.Vampir''ormanda, beş altı kişiydiler nerdeyse '' dedi.Tom sinirlenerek ''hah tek gelmeye cesaretleri yokmu yoksa''dedi.Vampir''onu bilmem ama ben canımı zor kurtardım''dedi.Tom '' gidecek yerin varmı''dedi.Vampirin cevabı''hayır''dı.Tom ''bir kaç hafta bende kalabilirsin boş yerimiz çok''dedi.Vampir ''çok saol sen gerçekten çok iyi birisin''dedi.Tom alçak gönüllülükle''o kadarda abartmaya gerek yok''dedi''nede olsa ben vampirlere yardım etmeyi severim''.Vampir''Abartmıyorum sen gerçekten çok yardımsever iyi huylu kibar ve iyi bir vampirsin''dedi''Hayatımda hiç senin gibi bir vampire rastlamamıştım''.Tom güldü''evet gerçekten rastlanılması zor bir vampirim heralde''dedi ve ekledi''bende hayatımda hiç kibar bir vampire rastlamamıştım''dedi.Vampir''demek ben kibar değilim''dedi ve güldü.Tom ''sen hariç'' dedi.Bir süre konuşmadılar sonra Tom '' ne içersin dedi'' Vampir '' soğuk bişeyler olsun o zaman''dedi.Tom mutfağa gitti şekerle limonu aldı limonu sıktı üstüne şeker ve suyu ekleyerek sğuk bir limonata yaptı ve getirdi. Beraber limonatalarını yudumluyorlardı limonatayı bitirdiler Vampir''Hımm limonata çok güzel olmuş'' dedi. Tom ''evet herkes öyle der ama pek beceremesemde güzel oluyor nede olsa ben bir erkeğim ve mutfakla aram iyi değil''dedi.Vampir''o zaman yemekleri kim yapıyor''dedi.Osırada kapıdan içeri tomun kız kardeşi girdi.Kız kardeşinin adı Mery'di.Mery'' abi bu kim''dedi.Tom''bu'' diyebildi sadece sonra vampire dönüp''Adın neydi''dedi.Güldüler ve Vampir''Adım rey''dedi.Tom kız kardeşine dönüp''evet işte bu rey''dedi.Kız kardeşi''tanıştığıma memnun oldum dedi.Tom ''evet,rey bir kaç hafta bizde kalacak onunla ilgilenirsin''dedi.Kız kardeşi ''memnuniyetle''dedi.Ve sonra yattılar. Bir pazar sabahıydı rey montunu giymişti.Tom ''evet rey demek bir yer buldun''dedi rey''evet buldum ''dedi Tom ''sık sık ziyarete gel dedi ve vedalaştılar sonra rey gitti tom oturdu ve reyin bir sonraki gelişini beklemeye başladı. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Sayın admine burdan teşekkür ediyorum saygılarımla
Tom Brain Orloto

Tom Brain Orloto

Tom Brain Orloto Empty
MesajKonu: Geri: Tom Brain Orloto   Tom Brain Orloto I_icon_minitimeC.tesi Kas. 28, 2009 11:21 pm

biri bakarsa sevinirim
Marmia Cullen

Marmia Cullen

Lakap : Carter , Selly , Mora

Tom Brain Orloto Empty
MesajKonu: Geri: Tom Brain Orloto   Tom Brain Orloto I_icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 7:04 pm

kimse girmediği için bu imkansız.. :/

Tom Brain Orloto
1 sayfadaki 1 sayfası