Twilight RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alacakaranlık RPG dünyası...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Stefan Salvatore

2 posters
YazarMesaj
Prozac

Prozac

Lakap : Stefan

Stefan Salvatore Empty
MesajKonu: Stefan Salvatore   Stefan Salvatore I_icon_minitimePtsi Ara. 14, 2009 5:25 pm

Vampir için Karakter Kartı

Tam Adı: Stefan
Soyadı: Salvatore
Yaşı:17
İstediği klan: Malkavian
Meslek:Öğrenci

Nelere Karşı Zayıftır
*Kan

*

Sevdikleri
*Kan
*Birilerine sataşmak
*Kavga

Sevmedikleri
*Düzen
*Toreador klanı mensupları

*

Fiziksel Görünüş:
Klasik olarak yakışıklı ve delici yeşil gözlere sahip.
Açık kahverengi saçlı 1.85 Boyunda 80 kilo.

Kişiliği:
atılgan ve ukala, ama çekici ve cazibeli.hiç bir şeyden üzüntü duymaz

RP: Carolina sessizce koltukta oturuyordu.Hazırlandıktan sonra arkadaşı Clara ile cafede buluşacaktı.Koltuktan kalktı.Ayakları oturmaktan ağrıyordu.Yavaş yavaş odasına çıktı.Tahta kapıyı açtı.Dolabına yöneldi ve içinden güzel bir pelerin çıkardı.Çantasını aldı.Asasını pelerinin cebine koydu.Son bir kez unuttuğum bir şey var mı? diye düşündükten sonra odadan çıktı.Hole indi ve annesine seslendi "Anne ben çıkıyorum.İki-üç saat sonra gelirim.Hoşçakal" Kapıdan çıktı.Sokak boştu.Burada pek büyücü bulunmazdı. Burada oturanlarda sık sık dışarıya çıkmazlardı. Evlerine yakın olan cafeye doğru yola çıktı.

Geldiğinde yağmur çiselemeye başlamıştı.Zaten evden çıktığında hava bulutluydu.Cafenin kapısını itti ve içeriye girdi.Şömineden çıkan sıcaklık içini ısıttı.Durdu ve bakındı.İlerideki bir masada oturan Clara'yı görünce gülümseyerek yanına gitti.Onunla ne kadardır görüşmüyordu. Onu Özlemişti.Clara o masaya yaklaşınca kalktı.Birbirlerine sarıldılar."Seni çok özledim canım."dedi Clara.Carolina mutlulukla cevap verdi "Ben de canım " masaya oturdular. "Ee napıyorsun?" Carolina cevap verdi gülümseyerek "İyi işte.Bu sene Hogwarts'ta profesörlüğe başlayacağım.Heyecanlıyım." Clara şaşkınlıkla "Aa gerçekten mi? Demek bu kış beraber olacağız.İksir dersine değil mi? Okuldan ayrılan profesör çok iyi arkadaşımdı.Ama senin geleceğine mutlu oldum." Caroline cevap tam cevap verecekken garson masaya yaklaştı."Ne istersiniz?" diye sordu kibarca. Clara gülümseyerek "Bir kaymak birası.Bir dee" dedi ve Carolina'ya baktı.Carolina tamamladı "kazanpastası" Garson masadan uzaklaştıktan sonra Carolina "Haberi aldım.Baban ölmüş.Çok üzüldüm.Ama zaten hastaydı.Çok acı çekmedi" dedi.Annesinin çok yakın arkadaşıydı Clara'nın annesi.Carolina'nın annesi de ondan duymuştu...Bir süre sessiz kaldılar.Sonra Clara tekrar konuştu "Haklısın" .Geç cevap vermişti.Bir süre düşünmüştü o günü.Bir anda masanın havası değişti.İkisi de sustular ve kendi düşüncelerine daldılar.

Onları düşüncelerinden ayıran istekleri getiren garson oldu.Masaya kaymakbirasını ve kazan pastasını bıraktıktan sonra uzaklaştı.Carolin pastasından bir lokma aldı ve havayı yumuşatmak için "MmMm.Çok lezzetli." dedi gülümseyerek.Clara da küçük bir ağız hareketiyle gülümsedi."Hogwarts'taki çocukluk anılarımızı hatırlıyorumda ne kadar çok kavga ederdik.Ama ben seni çok seviyordum"dedi Carolina bir anda konu değiştirerek.Clara gülümseyerek cevap verdi "Ben de seni çok seviyordum Carolina. Bu arada Hogwarts'ta çok yeni kişiler tanıyacaksın.Herkes çok cana yakın.Seni kuzenim Harry ile tanıştırırım.4. sınıfa geçti bu sene.Çok akıllı ve tatlı bir çocuk." Carolina meraklanmıştı."Hangi binada?" diye sorduClara'ya."Slytherin" diye cevapverdi Clara ."Ah! Ben kalkmak zorundayım.Çok az oturduk biliyorum ama annem erken gelmemi öğütlemişti.Galiba yine bir şeyler çeviriyor" dedi kıkırdayarak.Carolina buna üzülmüştü ama o da biraz kitap okurdu evde.Hogwartsta geçireceği yıl için çok çalışıyordu."Tamam ben biraz daha oturur kalkarım.Hoşçakal" dedi.Clara'yı öptü.Clara çantasını aldı ve uzaklaştı...
*

rpout: Hogwarts rpg de yaptığım bi rp idi tekrar yazasım gelmedi ordan aldım Hatta o kadar hastayımki renklendirmesini bile yarıda bıraktım Sad
Glad Cortez

Glad Cortez

Stefan Salvatore Empty
MesajKonu: Geri: Stefan Salvatore   Stefan Salvatore I_icon_minitimePtsi Ara. 14, 2009 9:43 pm

Kardeş Ellerine Sağlıkta Boşuna Yapmışsın Bu Siteye Kaç Aydır Bakan Yok :/
Prozac

Prozac

Stefan Salvatore Empty
MesajKonu: Geri: Stefan Salvatore   Stefan Salvatore I_icon_minitimeSalı Ara. 15, 2009 6:45 pm

Hmm.. Tamam güncel bir rpg bakıyorlar fln sanmıştım Sad
Glad Cortez

Glad Cortez

Stefan Salvatore Empty
MesajKonu: Geri: Stefan Salvatore   Stefan Salvatore I_icon_minitimeSalı Ara. 15, 2009 6:46 pm

Keşke Baksalar Ne Zamandır Bende Bekliyorum Bulursan Banada Haber Verirsen Sevinirim :/
Prozac

Prozac

Stefan Salvatore Empty
MesajKonu: Geri: Stefan Salvatore   Stefan Salvatore I_icon_minitimePerş. Ara. 17, 2009 4:27 pm

peky veririm xD

Stefan Salvatore
1 sayfadaki 1 sayfası