Twilight RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alacakaranlık RPG dünyası...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Elenor Stork

2 posters
YazarMesaj
Elenor Stork

Lakap : Ele

Elenor Stork Empty
MesajKonu: Elenor Stork   Elenor Stork I_icon_minitimePtsi Şub. 27, 2012 8:01 pm

Vampir için Karakter Kartı

Tam Adı: Elenor
Soyadı: Stork
Yaşı: 18
İstediği klan: Tremere
Meslek(öğrenci/doktor..): Öğrenci

Nelere Karşı Zayıftır
* Ağlayan Küçük Çocuklar
*Yavru Kediler

Sevdikleri
*Yağmur
*Sonbahar- İlkbahar
*Dans
*Müzik
*Moda
*Alış- veriş

Sevmedikleri
*Kurtlar
*Pislik,
*Moda ya uymayan kişiler
*Moda yı bildiğini sanan kişiler

Fiziksel Görünüş
*Sarışın ve mavi gözlüdür. Uzun ince bir fiziği, beline kadar dalgalı saçları vardır.

Kişiliği
* Dans etmeyi ve şarkı söylemeyi çok sever. Kendini sanat ile ifade ettiğini düşünür.
*Büyü ve rütieller her zaman çok ilgisini çeker.
*Hazır cevaptır.
* Dost canlısı ve sevimli olmasına rağmen, sevdiklerinden birine zarar geldiği anda adeta bir canavara dönüşür.
*Melek gibi yüzünün altında, bir şeytan gizlidir. Çok kurnazdır

RP: Rp'niz herhangi bir konuda olabilir ama vampirlere katılabilmek için güzel bir Rp yapmanız şart(:
*Yağmurlu bir günde ormanda dolaşıyorum. "Tipik Forks" diye düşündüm sessizce gülerek. Biri beni görse deli olduğumu düşüne bilirdi. Kim kendi kendine gülerdi ki?!
Ama beni kim görecekti, ormanın bu ıssız yerinde. Arkadan bir hışırtı duyunca, savunma pozisyonuna geçip arkamı döndüm. Sadece küçük bir tavşandı. Normal halime dönerken isterik bir kahkaha attım. Bu günlerde çok tedirgindim. Gereksiz yere. Belki de yalnızlıktan, diye düşünmeden edemedim. Başımı gökyüzüne çevirdim. Yıldızlar sanki bana göz kırpıyordu. Onlar gibiyim. Yıldızlar gibi. Onlardan milyonlarca var ama hepsi yalnız....

Gereksiz bir nefes aldım. Bir ezgi mırıldanarak, patikaya ilerledim. Yanımdan bir gölgenin geçtiğini gördüğümü sansam da aldırmadım. Sonuçta, şu günlerde doğru ve yanlışı ayıramıyordum. Tekrar gökyüzüne baktım. Bu kez düşüncelerimi sesli bir şekilde dile getirdim.
"Yıldızlar gibiyim. Binlerce kişinin ortasında yalnız."
Vampir43

Vampir43

Elenor Stork Empty
MesajKonu: Geri: Elenor Stork   Elenor Stork I_icon_minitimeÇarş. Haz. 06, 2012 12:45 am

Bu formu göndermek için nereye girdin ben bulamıyorum da. Sad

Elenor Stork
1 sayfadaki 1 sayfası