Twilight RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alacakaranlık RPG dünyası...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

!!Okuyun!!

3 posters
YazarMesaj
Jacqueline L. Belacqua
Admin
Jacqueline L. Belacqua

Lakap : Lily**

!!Okuyun!! Empty
MesajKonu: !!Okuyun!!   !!Okuyun!! I_icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 12:43 pm

Hala daha ne yapmamız gerektiği net değil...

1. adım: Kendinize bir isim-soyisim belirlemelisiniz...Örn:Lily Evans
2.adım: Ünlü seçimlerine başvurup, kedinize kullanılmamış bir ünlü belirleyip, resmini avatarınıza koymalısınız...(avatarı sağ üstteki profile tıklayarak değiştirebilirsiniz...)
3.adım: Lejantınızı ve kişilik kartlarınızı hazrılamalısınız. Lejant bölümünde sizin için 2 tane örnek var...
4.adım: Rp yapmayı öğrenmeye başlamalısınız...Rp dersliğine girip yönergeleri okumalı ve kısa da olsa 1 adet rp örneğinizi bizim değerlendirebilmemiz için oraya bırakmalısınız...
5.adım: Rp'yi öğrendiğinize göre meslekleri seçmeli, ve diğer rpleri yapmaya başlamalısınız...

Sizin için bunları teker teker yazdık, yine de zorlandığınız bir yer olursa bize danışabilirsiniz...Bu adımları tüm üyeler uygularsa sitemiz daha da kaliteli ve güzel olacaktır...Şimdiden teşekkürler(((:
http://www.evapsie.darkbb.com
Christina Lilith Cullen

Christina Lilith Cullen

Lakap : Tina

!!Okuyun!! Empty
MesajKonu: Geri: !!Okuyun!!   !!Okuyun!! I_icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 1:10 pm

Bence avatarlarımızın altında şöyle kısımlar olsa iyi olur canım;

Klan:
Meslek:

bunların hepsi RPG olmalı.

Nası fikir?
Misafir
Misafir

!!Okuyun!! Empty
MesajKonu: Geri: !!Okuyun!!   !!Okuyun!! I_icon_minitimeCuma Nis. 10, 2009 10:19 pm

Güzel hacı. xD Ama diğerlerine de bir sormak lazım hani. (:
Betty Right

Lakap : Beth

!!Okuyun!! Empty
MesajKonu: Geri: !!Okuyun!!   !!Okuyun!! I_icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 8:15 pm

Kesinlikle katılıyorum Smile Hatta önerilen seçenekler yetkililer tarafından doldurulabilir.

!!Okuyun!!
1 sayfadaki 1 sayfası