Twilight RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alacakaranlık RPG dünyası...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sevdiğiniz diziler??

+7
Josephine Eva Luci
Clara Adela Cullen
Giselle de Loussier
Charlotte Emily Dawn
Jacqueline L. Belacqua
Elizabeth Whitmore
Beatrice L. Clabbert
11 posters
YazarMesaj
Beatrice L. Clabbert

Beatrice L. Clabbert

Lakap : Lilium**

Sevdiğiniz diziler?? Empty
MesajKonu: Sevdiğiniz diziler??   Sevdiğiniz diziler?? I_icon_minitimeÇarş. Şub. 11, 2009 7:56 pm

sevdiğiniz diziler neler??

mesela benim *gossip girl!!(:(favorim xD blair özllkle!!),one tree hill,the simpsons,family guy,ghost whisperer,....
** oha!!(: dier sevdiğim dizileri unuttum!!!(: kısa srdü sevdiğim dizler xD

peki sizinkler neler?? xD
Elizabeth Whitmore

Elizabeth Whitmore

Lakap : Anima Noir

MesajKonu: Geri: Sevdiğiniz diziler??   Sevdiğiniz diziler?? I_icon_minitimeÇarş. Şub. 11, 2009 8:11 pm

Supernatural !!!!
Jacqueline L. Belacqua
Admin
Jacqueline L. Belacqua

Lakap : Lily**

MesajKonu: Geri: Sevdiğiniz diziler??   Sevdiğiniz diziler?? I_icon_minitimeÇarş. Şub. 11, 2009 10:18 pm

hımm...cnbc-e serisi diyebiliriz...The Big Bang Theory-Gossip Girl-One Tree Hill-The 4400-Family Guy-The Simpsons-Nip Tuck-Nickoledeon Kuşağı-Wipe Out(maydonoz)-Chuck-Scrubs-The O.C-Gilmore Girls(çok değil...)-Without a Trace falan filan Very Happy XD
http://www.evapsie.darkbb.com
Charlotte Emily Dawn

Charlotte Emily Dawn

Lakap : Dönis, Deno, pıtırcık :D

MesajKonu: Geri: Sevdiğiniz diziler??   Sevdiğiniz diziler?? I_icon_minitimePaz Mart 15, 2009 5:39 pm

Ben de cnbc-e dizilerini çok severim. Lost, Heroes, Charmed, Pushing Daisies, Chuck, The Simpsons, The Big Bang Theory, Smallville en sevdiklerim ve sürekli izlediklerim. Chuck'a yeni başladım keşke daha önce başlasaydım! Smile

Az da olsa Supernatural ve Dexter da severim. Dexter'ın müziklerini, Supernatural'ın da Dean Winchester'ını severim.
http://www.hpnarnia.livejournal.com
Giselle de Loussier

MesajKonu: Geri: Sevdiğiniz diziler??   Sevdiğiniz diziler?? I_icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 4:49 pm

Heroes, Pushing Daisies, Chuck, How I Met Your Mother, Smallville, Gossip Girl, One Tree Hill, Madmen, The 4400 (bitmişti sanırım), son olarak True Blood. ^^
Clara Adela Cullen

Clara Adela Cullen

Lakap : Ade

MesajKonu: Geri: Sevdiğiniz diziler??   Sevdiğiniz diziler?? I_icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 5:11 pm

Gossip Girl,True Blood,Malcolm in the Middle,Lost xD
http://www.hogwarts.rpg.do-talk.com
Josephine Eva Luci

Josephine Eva Luci

Lakap : Jose, Eva.

MesajKonu: Geri: Sevdiğiniz diziler??   Sevdiğiniz diziler?? I_icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 6:35 pm

Herkes Cnbc-e dizilerinden saymış yok mu başka izlediğiniz ?? Smile

Bende sayayım ; Malcolm in the Middle , Lost, Smallville(sonuna kadar izlememiştim), One Three Hill, Big bang theory, Ghost Whisperer, Chuck, CSI: NY, Family Guy, Gossip Girl, New Adventures of Old Christine, Simpsons

Bunları böyle saydığıma bakmayın Very Happy Bazılarını baştan beri takip ettim bazılarını ara ara izledim ama genede seviyorum Cnbc-e deki dizileri. Very Happy

Birde Kavak Yelleri, Melekler Korusun, Arka Sıradakiler yerli dizilerden sevdiklerim Very Happy

Not : Beni sürekli dizi izleyen biri sanmayın, mesela bazı dizileri tatilde tekrar bölümlerinden takip ettim Very Happy
Giselle de Loussier

MesajKonu: Geri: Sevdiğiniz diziler??   Sevdiğiniz diziler?? I_icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 2:06 am

Ben yerli dizi fazla sevmiyorum ya. Ayrıca yerli dizilerin bi' bölümünü kaçırınca tekrar izlemek büyük işkence, otur 1-2 saat onu izle. Very Happy
Wise Kathy Cullen

Wise Kathy Cullen

Lakap : Kate

MesajKonu: Geri: Sevdiğiniz diziler??   Sevdiğiniz diziler?? I_icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 2:15 am

Supernatural. Smile
Audrina Ellen Evelyn

Audrina Ellen Evelyn

Lakap : Ell

MesajKonu: Geri: Sevdiğiniz diziler??   Sevdiğiniz diziler?? I_icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 9:22 am

The Best her zaman Gossip Girl <3
Ardından hemen One Tree Hill
Chuck'ı izliyorum arkadaşım yüzünden xD
Bunun dışında pek dizi izlemem ^^
Clara Adela Cullen

Clara Adela Cullen

Lakap : Ade

MesajKonu: Geri: Sevdiğiniz diziler??   Sevdiğiniz diziler?? I_icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 9:51 am

Josephine Eva Luci demiş ki:
Herkes Cnbc-e dizilerinden saymış yok mu başka izlediğiniz ?? Smile

Bende sayayım ; Malcolm in the Middle , Lost, Smallville(sonuna kadar izlememiştim), One Three Hill, Big bang theory, Ghost Whisperer, Chuck, CSI: NY, Family Guy, Gossip Girl, New Adventures of Old Christine, Simpsons

Bunları böyle saydığıma bakmayın Very Happy Bazılarını baştan beri takip ettim bazılarını ara ara izledim ama genede seviyorum Cnbc-e deki dizileri. Very Happy

Birde Kavak Yelleri, Melekler Korusun, Arka Sıradakiler yerli dizilerden sevdiklerim Very Happy

Not : Beni sürekli dizi izleyen biri sanmayın, mesela bazı dizileri tatilde tekrar bölümlerinden takip ettim Very Happy

Ben Tnt den de saydım Razz Laughing
http://www.hogwarts.rpg.do-talk.com
Josephine Eva Luci

Josephine Eva Luci

Lakap : Jose, Eva.

MesajKonu: Geri: Sevdiğiniz diziler??   Sevdiğiniz diziler?? I_icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 8:36 pm

Clara Adela Cullen demiş ki:
Ben Tnt den de saydım Razz Laughing

Ahaha lol! Haklısın artık hepsi olmasa da bir kısmı TNT'de. Bugün Lost vardı mesela lol! 1. sezon hala lol!
Maximilyan J.Teodrakis

Maximilyan J.Teodrakis

Lakap : Maxi

MesajKonu: Geri: Sevdiğiniz diziler??   Sevdiğiniz diziler?? I_icon_minitimePerş. Tem. 30, 2009 2:38 pm

Supernatural,Gossip girl,moonlight,How I met your mother,smallville, Malcolm in the Middle ,Ghost Whisperer,New Adventures of Old Christine, Simpsons,nip tuck ve son olarak Will and grace bayılıyorum bu dizilere xD
Courtney Love

Courtney Love

MesajKonu: Geri: Sevdiğiniz diziler??   Sevdiğiniz diziler?? I_icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 1:27 pm

Desperate Housewives
Sevdiğiniz diziler?? 152c88ba27e68d67a4a39632a760574580af4a6857002072d3c0442d0cb12fcc

Very Happy Very Happy
http://www.vampireandwolf.twilight-vampire.com

Sevdiğiniz diziler??
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sevdiğiniz Filmler??