Twilight RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alacakaranlık RPG dünyası...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Marmia Cullen

YazarMesaj
Marmia Cullen

Marmia Cullen

Lakap : Carter , Selly , Mora

Marmia Cullen Empty
MesajKonu: Marmia Cullen   Marmia Cullen I_icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 2:21 pm

Vampir için Karakter Kartı

Tam Adı : Marmia
Soyadı: Cullen
Yaşı: 17
İstediği klan(ayrıntlı bilgiler yukarıda):
Brujah
Meslek(öğrenci/doktor..):Sanatçı

Nelere Karşı Zayıftır
*üzülenler ve ağlayanlar
*İltifatlar
*Müzik
*

Sevdikleri
*Kan
*Sevgili
*Güzelliği
*İyi Savaşması

Sevmedikleri
*Hakaret
*Kendisini Sinirlendirme
*Yalan
*

Fiziksel Görünüş

Spoiler:

Kişiliği
*Çabuk Ağlamayan dayanıklı.Çabuk Sinirlenen Biri.

RP: Rp'niz herhangi bir konuda olabilir ama vampirlere katılabilmek için güzel bir Rp yapmanız şart(:
*"Hazır mısın?" Diyer sordu Victor.
Cevabım kesin ve netti."Evet hazırım Victor."
Mermer kollarıyla belimden tututtu.Boynumu arkaya doğru attım.Belki son kez ciğerlerim oksijene ihtiyaç duycaklardı.Bunlar son kalp atışladımdı.Victor yavaşça boynuma eğlidi.Öper gibi nazikçe parlak sivri dişlerini boynuma gömdü.
İstediğimi sonunda elde etmiştim.Sonsuz güç,güzellik.Kana olan sonsuz bir tutku.
Victor'la ilk tanıştığım andan beri vampirlere karşı içimde büyük bir ilgi uyandı.Kısa bir süre sonra tek arzuladığım şey onlardan biri olmaktı.Ve şimdi istediğimi elde ediyorum.Sanki bunların bedeliymiş gibi,büyük bir acı bedenimi kaplıyor.Bedenim ölüyor.Bedenim can çekişiyor!Ama bunların bir süre sonra geçiceğini,bedenimin bidaha asla acı çekmiyeceğini biliyordum.Bu beden,bana ait olan ve fani beden yok olup giderken ve acı çekerken bir biçimde bundan mutlu oluyordum. Artık kimse bana acıyarak bakamazdı.Güçlü olacağım.En güçlü ben olucağım.Ama elimde olmadan çığlık atıyordum.Zehir ölümlü bedenimi adeta yakıyordu.Victor yanıma diz çöküp ellerimi tuttu."Bunların hepsi geçicek."
Az sonra acı yavaş yavaş azalmaya başladı.Ama kendimi bitkin hissediyorum.Gözlerimi açamıyorum.Kalbim neredeyse durmak üzere.Zehir bedenimi öldürdü.Ama beni sonsuzluğa kavuşturcak olansa Victor'un kanıydı...

[/color]

Marmia Cullen
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Christina Lilith Cullen
» Stephenie Lula Cullen
» Wise Kathy Cullen
» Wise Kathy Cullen
» Clara Adela Cullen