Twilight RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alacakaranlık RPG dünyası...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Amy Blair Brooks

YazarMesaj
Amy Blair Brooks

Amy Blair Brooks

Lakap : Kara Kedi

Amy Blair Brooks Empty
MesajKonu: Amy Blair Brooks   Amy Blair Brooks I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 9:58 pm

Vampir Başvurusu

Tam Adı: Amy Blair Brooks
Soyadı: Brooks
Yaşı: 17 (145 Yıldır)
İstediği klan: Malkavian
Meslek: Müzisyen

Nelere Karşı Zayıftır
* Müzik doğasında vardır.Karşı koyamaz.

Sevdikleri
* Yalan
* Öz güveni
* Asaleti
* Kan
*Güzelliği

Sevmedikleri
*Bencillik
*Adaletsizlik

Fiziksel Görünüş

Amy Blair Brooks 8453

Kişiliği:
Soğuk kanlıdır. Adaletsiz insanlardan nefret eder. Sanat yaşam sebebidir. Bütün müzik aletlerinde ustadır. Sesi mükemmeldir. Tek kelimeyle mükemmel bir sanatçıdır. Bir okadarda güzeldir. Kendini beğenmiş olsada bu özelliğinede bayılır. Öldürmek onun için bir hobidir. Beslenme tercihleri genelde kötü insanlardır.Bencildir ve vahşidir. Avıyla oynamayı sever. Özellikle erkekleri etkileyip acı çekerek öldürmeyi sever.

Rp:

Yine bir gece yarısı o mükemmel kokuyu duydum. Sanırım yakında taze bir kan var. Sinsice ona doğru yaklaştım. Küçük bir kızdı bu. Eminim tadı süperdir. Acıktığımı hissettim yavaşça. Ama bu küçük kız gecenin bu saatinde ne arıyordu buralarda ? Düşünmeme gerek kalmadan ona doğru saldırdım. Uzun zamandır tattığım en iyi kandı. Özlemişim bu tadı. Yarın gece için karnımı iyice doğurmam lazım Bir ava ne dersin ha Blair ?
Her zamanki gibi taze kan arayışına girdim. Bu sefer yaşlı bir sarhoş gördüm kenarda sızmış sayıklıyordu güldüm. Ve bu geceki ikinci avımlada işim bitmişti evet bu gecelik bu kadar yeterdi. Yarın akşamki konser için hazırdım.
İnsan oğlu ne kadarda salak oluyor böyle. Hepsi konserlerime gelip beni dinliyorlar ama hiçbiride benim nasıl karanlık bir yaratık olduğumu anlayamadılar.İşimede gelmiyo değil hani her gece elbet içlerinden biri beni elde etmeye çalışırken sadece akşam yemeğim oluyor. Seviyorum bu tür oyunları beni eğlendiriyor.
Ama bir yere kadar eğlenceli bu tür şeyler. 145 yıldır bu oyundan sıkıldım artık yeni şeyler istiyorum. Mesela bir eş çekici,güçlü ve seksi. Ama insan oğullarından hala dönüştürmeye deyicek türden kimse çıkmadı karşıma. Taki o akşama kadar. Konserin sonuna kadar en arkada oturan bir adam dikkatimi çekti. Kimdi bu adam ? Neden ondan bu kadar etkilenmiştim anlamıyorum ? Benim için sadece akşam yemeği olabilirdi. Ama beni kendine tutsak eden bakışları vardı.

Konserden sonra yanıma geldi. 145 yıldır duymadığım bir heycan duydum kendimde. Ne açlık hissediyordum ne öfke.Beni akşam yemeğine davet etti bu teklifi nasıl geri çevirebilirdim ki. Ertesi akşam onunla yemeğe çıktım o bişeler yerken özel bir diyette olduğumu söyleyip onu seyrettim sadece. Gecenin sonunda beni evime(villama) bırakırken beni öptüm. İşte o an onun kanının tadını aldım o kadar muhteşemdiki sadece onu içmek istiyordum. Vede yaptım dayanamadım ilk ve son aşkımı kanının son damlasına kadar içtim.

İşte bu benim hikayem ben böyle bir canavarım. Cesur,cani,vincdansız,bencil ve kıskanç
Kanımın asilliği tam bir Malkavian layik !

Amy Blair Brooks
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Blair Waldorf
» Blair Badgley
» Blair Badgley