Twilight RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alacakaranlık RPG dünyası...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Almila Eren

+8
Todo Bolger
Esmeralda Vivi Lossëhelin
Oğul McGonagall
Miranda L. Ramora
Rosalie Lutz
Christina Lilith Cullen
Lillianna G. Hope
Almila Eren
12 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Almila Eren

Almila Eren

Lakap : Almi

Almila Eren Empty
MesajKonu: Almila Eren   Almila Eren I_icon_minitimeÇarş. Mart 18, 2009 9:42 am

Karakter Adı ve Soyadı:Almila Eren
Tür:Vampir
Uyruk:Türk

Almila Eren 13367053715bab8f315a

Fiziksel Özellikleri

Uzun kahverengi,dalgalı saçları vardır.Gözleri koyu kahverengi.Boyu 1.70.Vejeteryandir.Mükemmel bir vücudu vardır.

Almila Eren 144 Almila Eren 91910401 Almila Eren 23924009

Genel Bilgiler

Kişiliği

-İnatçı
-Esnek
-Sevimli ve güzel
- Yardım sever ve düşünceli

Karakter Geçmişi

Almila Eren 6r0imo Almila Eren Gg6yz6Almila Eren Gossipgirl24wt8

İnsan

1920 yılında İstanbul şehrinde dünyaya geldi.Babası bir çiftçiydi, anneside babasına yardım ederdi.Bir kardeşi daha vardır.

17 yaşına gelinceye kadar ailesiyle mutlu yaşamıştır.Fakat Almila'yla evlenmek isteyenler her geçen gün artmaktadır.Bu yüzden aileside ona uygun bir eş seçerler.Ona sormadan.

Tam evleneceği gün kaçar.Tam trene binip gideceği sırada garip bir adamla tanışır.Ve o garip adam onu 2 gün sonra bir vampir yapar.

Uyandığında onun bir kaç sorusunu cevapladıktan sonra gider.Almila artık yalnızdır.

Vampir

Almila Eren 000hwyxpjs Almila Eren Gg2080016 Almila Eren Normal002t7uda0

Vampirliğinin ilk yıllarında tek başına takılmak zorunda kalır.Bu duruma kolay kolay adapte olamamıştır.İlk zamanlarını Türkiye'de geçirir.

Ardından Fransa'ya gider.Orada çok fazla araştırma yapar ve kendisini eğitir.Bir çok alanda uzmanlaşmıştır artık.Fransa'da 40 yıl geçirir.

Sonra İtalya'ya gider.Orada Volturi'lerle tanışır.Özel yeteneği keşfedilir ve ona onlarla çalışmak isteyip istemediği sorulur.Almila meraklı olduğu için şu an tekliflerini kabul edemeyeceğini söyler.

Orada bir kaç yıl geçirdikten sonra Amerika'ya gider.Ve hala Amerikada.

Özel Yeteneği:Zamanı yönetebiliyor.

Almila Eren 7979362 Almila Eren Avatar6024662 Almila Eren Gg66

En son Almila Eren tarafından Çarş. Mart 18, 2009 7:46 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Almila Eren

Almila Eren

Almila Eren Empty
MesajKonu: Geri: Almila Eren   Almila Eren I_icon_minitimeÇarş. Mart 18, 2009 9:43 am

Almila Eren Leightonasblair

Arkadaşları

En iyi arkadaşlar:

Almila Eren Camp
Christina Lilith Cullen

Almila ve Tina Forks lisesinde tanışmışlardır. Herzaman birbirlerine çok uyumlu olduklarını düşünmüşlerdir. Alışveriş yapmaya bayılırlar. Birlikte gezerler, tozarlar, gülüp eğlenirler.. Fakat gün gelir, vahşi bir saldırıda Christina dönüşür.. Birbirlerine olan güvenleri ve inançları sonsuzdur.

Almila Eren Adszka
Oğul McGonagall

Oğul'la Almila Forks'ta tanışırlar.Oğul Almila'nın çok sevdiği, değer verdiği arkadaşlarından biri olmayı kısa zamanda başarmıştır.Kısa zamanda yedikleri, içtikleri ayrı gitmemeye başladı.Almila'nın Forks'ta ilk tanıştığı vampirlerden biri olduğu için ailesinden gibidir.

Vakit geçirmekten hoşlandıklarım:

Almila Eren Eekste10
Miranda L. Ramora

Almila Miranda'yla Luna aracılığıyla tanışır.İlerleyen zamanlarda tesadüflerle daha çok karşılaşmaya başlarlar.Daha sonra Almila'yla Miranda birlikte avlanırlar, alışveriş yaparlar ve okula beraber giderler.

Almila Eren AshtonKutcher11
Todo Bolger

Almila ve Todo, tanıştıktan sonra hemen kaynaştılar. Bu kurtadam ve vampir, dost oldular. Almila, avlanırken Todo'nun karşısına çıkmıştı. Başta atışmışlardı ancak Almila'nın iyi ve sevecen tavırlarıyla yakın arkadaş oldular.

Almila Eren 33utkia
Lauren Dominic
Lauren Pariste avlanırken Eren'in kokusunu duyar. Hatta onunla karşılaşır bile. Ama ikiside hafifçe selam verip ava devam ederler. Sonra Lauren İtalya da Aro yu ziyarete gittiğinde yine karşılaşırlar. Aro Laurene Eren'in özel gücünden bahseder. Lauren çok etkilenir ve tanışıp arkadaş olurlar.Arada bir vuluşup, beraber vakit geçirirler.

Almila Eren Koon
Jacqueline L. Belacqua

Yakın Arkadaşlarım:

Almila Eren Icon1q
Lilianna G. Hope

Almila'yla Lilianna Türkiye'de tanıştılar.Aynı anaokuluna gidiyorlardı.Orada çok iyi anlaşan iki dost olmuşlardı.Fakat ilkokula başlayınca ayrılmak zorunda kaldılar.Bir kaç defa birbirleriyle telefonla görüşselerde bu ilişkileri üzerinde pek olumlu olmadı.Ama kader onları Fransa'da tekrar bir araya getirdi.Şu anda çok yakın arkadaşlar.

Almila Eren 76651612
Nátulcien Luna Vardamir

Luna'yla Almila Forks lisesinde tanıştılar.Almila okula ilk geldiği gün ondan başka vampirlerde olduğunu görünce kendini yalnız hissetmedi.Luna okulda, evde, kamp günlerinde hep Almila'nın yanında oldu.

Almila Eren 96774880
Rosalie Lutz

Almila Ross'la avlanırken karşılaşır.ilk başta sadece selamlaşıp, avlanırlar.Ama günler geçtikçe birbirlerine kanları ısınır ve dahada yakınlaşmaya başlarlar.Ve kanka olurlar.

Almila Eren 24605532

Almila Eren 224okc
Alessa Zena Grimstone

Alessa evine gitmek için Forks'ta ilerlerken bir dalgınlık sonucu La Push bölgesine girer.Kokusunu alan kurt adamlardan biri gelir ve arkadan Alessa'ya ani bir darbe indirir.Alessa çok sinirlenmiştir. Tam o kurt adamı öldürmek üzereyken Almila gelir ve Alessa'yı büyük bir hatanın eşiğinden döndürür.Oradan giderler.Bu şekilde yakın birer arkadaş olurlar..

Almila Eren 65463890
Elanessé Urainé Night

Almila ile Ell okulda tanışmışlardır. Amerika'da tanıştığı ilk vampirdir, hem de Ell'e yardım eden ilk vampirdir. İkisinin de Türkçe bilmesi de büyük bir bağın oluşmasını sağlamıştır. Onunla aralarında iyi bir arkadaşlık başlamıştır. Hem ikisi de bir Toreador'dur.

Tanıdıklar:

Nefret Ettiklerim:

Sevgilim:

Eski Sevgilim:

Flört.

Platonik:

Diğer İkonlarım: 1.Almila Eren Normal044 2.Almila Eren Serenaandblairpicture3 3.Almila Eren Victorvictrola1x27aik84.Almila Eren 002rrez4 5.Almila Eren 0y51aawfa0zdvbt04rr 6.Almila Eren 001e9ta5 7.Almila Eren 002ryz5q 8.Almila Eren 9h732g 9.Almila Eren 15ouou9jpg 10.Almila Eren 16hoqxdjpg 11.Almila Eren 27tp2 12.Almila Eren 038lm 13.Almila Eren 32ye8 14.Almila Eren 339szr5jpg 15.Almila Eren 2190277
16.Almila Eren 004ysh 17.Almila Eren 62980456 18.Almila Eren Leightonp 19. Almila Eren L12 20.Almila Eren Leightonmesss1 21.Almila Eren Entertainmentweekly2007

En son Almila Eren tarafından Çarş. Tem. 08, 2009 2:16 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 22 kere değiştirildi
Lillianna G. Hope
Admin
Lillianna G. Hope

Lakap : Lill

Almila Eren Empty
MesajKonu: Geri: Almila Eren   Almila Eren I_icon_minitimeÇarş. Mart 18, 2009 4:25 pm

Vay bir Türk! Ben de yarı Türk'üm canım. Annem Türk, ismim de Gece zaten. Ekle bakayım beni düzgün bir yere! İyi de bir kurgu bul bana! xD
http://twilighturkey.yetkinforum.org
Almila Eren

Almila Eren

Almila Eren Empty
MesajKonu: Geri: Almila Eren   Almila Eren I_icon_minitimeÇarş. Mart 18, 2009 6:03 pm

yakın arkadaşlara ekledim, ikonda yollarsan tamamdır Wink
Lillianna G. Hope
Admin
Lillianna G. Hope

Lakap : Lill

Almila Eren Empty
MesajKonu: Geri: Almila Eren   Almila Eren I_icon_minitimeÇarş. Mart 18, 2009 6:15 pm

Iconlarım lejantımda var. x) Bu arada ben iklokul için Amerika'ya gittim. Yani cuk oturmuş xD Ellerine sağlık. xD
http://twilighturkey.yetkinforum.org
Christina Lilith Cullen

Christina Lilith Cullen

Lakap : Tina

Almila Eren Empty
MesajKonu: Geri: Almila Eren   Almila Eren I_icon_minitimeÇarş. Mart 18, 2009 6:30 pm

Benide ekle (:
Almila Eren

Almila Eren

Almila Eren Empty
MesajKonu: Geri: Almila Eren   Almila Eren I_icon_minitimeÇarş. Mart 18, 2009 6:38 pm

ekliyorum cnm
Misafir
Misafir

Almila Eren Empty
MesajKonu: Geri: Almila Eren   Almila Eren I_icon_minitimeÇarş. Mart 18, 2009 6:48 pm

Beni de mümkünse x)
Almila Eren

Almila Eren

Almila Eren Empty
MesajKonu: Geri: Almila Eren   Almila Eren I_icon_minitimeÇarş. Mart 18, 2009 7:11 pm

ekledim, iyimi kurgu Very Happy
Misafir
Misafir

Almila Eren Empty
MesajKonu: Geri: Almila Eren   Almila Eren I_icon_minitimeÇarş. Mart 18, 2009 7:16 pm

Kısa ama açıklayıcı Very Happy Bir de neden 3 tane icon koydun Laughing
Almila Eren

Almila Eren

Almila Eren Empty
MesajKonu: Geri: Almila Eren   Almila Eren I_icon_minitimeÇarş. Mart 18, 2009 7:22 pm

ayrılmıyo onlar Very Happy
Misafir
Misafir

Almila Eren Empty
MesajKonu: Geri: Almila Eren   Almila Eren I_icon_minitimeÇarş. Mart 18, 2009 7:28 pm

Nasıl yani? Ayrılıyorlar confused
Almila Eren

Almila Eren

Almila Eren Empty
MesajKonu: Geri: Almila Eren   Almila Eren I_icon_minitimeÇarş. Mart 18, 2009 7:45 pm

sen yapmışsın Very Happy
Misafir
Misafir

Almila Eren Empty
MesajKonu: Geri: Almila Eren   Almila Eren I_icon_minitimeÇarş. Mart 18, 2009 8:13 pm

Yoo ayrılıyorlar. Nasıl yani ya Suspect
Almila Eren

Almila Eren

Almila Eren Empty
MesajKonu: Geri: Almila Eren   Almila Eren I_icon_minitimePerş. Mart 19, 2009 11:48 am

ben ayırmaya çalıştığımda olmamıştı Very Happy
Rosalie Lutz

Rosalie Lutz

Lakap : Rose

Almila Eren Empty
MesajKonu: Geri: Almila Eren   Almila Eren I_icon_minitimePerş. Mart 19, 2009 7:06 pm

Benide ekleeee =)))) istediğn bi yere Smile
Almila Eren

Almila Eren

Almila Eren Empty
MesajKonu: Geri: Almila Eren   Almila Eren I_icon_minitimePerş. Mart 19, 2009 10:55 pm

güzel bir kurgu ve ikon yolla ekliyim senide Wink
Rosalie Lutz

Rosalie Lutz

Lakap : Rose

Almila Eren Empty
MesajKonu: Geri: Almila Eren   Almila Eren I_icon_minitimeCuma Mart 20, 2009 8:28 pm

Almila Eren Adriana_lima_22

Kurgu sen yazarsın cnm olr mu =) ama istersn bende bişiler yazabilirm sen bilrsin fark etmz benm içn
Miranda L. Ramora
Admin
Miranda L. Ramora

Lakap : lyydia*

Almila Eren Empty
MesajKonu: Geri: Almila Eren   Almila Eren I_icon_minitimeCuma Mart 20, 2009 9:03 pm

1.Almila Eren Icon2hp9 2.Almila Eren Icon3xf8 3.Almila Eren Eei70w10
4.Almila Eren Eekris10 5.Almila Eren Eekris11 6.Almila Eren Eekste10

Kod:
1-  [img]http://img136.imageshack.us/img136/9728/icon2hp9.jpg[/img]
2-  [img]http://img136.imageshack.us/img136/6964/icon3xf8.jpg[/img]
3-  [img]http://i65.servimg.com/u/f65/13/55/93/08/eei70w10.png[/img]
4-  [img]http://i65.servimg.com/u/f65/13/55/93/08/eekris10.jpg[/img]
5-  [img]http://i65.servimg.com/u/f65/13/55/93/08/eekris11.jpg[/img]
6-  [img]http://i65.servimg.com/u/f65/13/55/93/08/eekste10.jpg[/img]

eklenebilirmiyim acebaa biryerleree (x
http://alacakaranlik-rpg.vampire-legend.com
Almila Eren

Almila Eren

Almila Eren Empty
MesajKonu: Geri: Almila Eren   Almila Eren I_icon_minitimePaz Mart 22, 2009 3:41 pm

tamamdır ikinizide ekledim, kurgularınızı yakında eklerim Wink
Oğul McGonagall

Oğul McGonagall

Almila Eren Empty
MesajKonu: Geri: Almila Eren   Almila Eren I_icon_minitimePaz Mart 29, 2009 8:03 pm

Almila Eren Adszka

beni de ekle Very Happy
Almila Eren

Almila Eren

Almila Eren Empty
MesajKonu: Geri: Almila Eren   Almila Eren I_icon_minitimePtsi Mart 30, 2009 9:46 am

seni en yakın ark.larıma ekliycem Wink
sensiz olumru hiç Very Happy

Almila Eren Empty
MesajKonu: Geri: Almila Eren   Almila Eren I_icon_minitimePtsi Mart 30, 2009 7:49 pm

E ama beni de bounce
Almila Eren

Almila Eren

Almila Eren Empty
MesajKonu: Geri: Almila Eren   Almila Eren I_icon_minitimePtsi Mart 30, 2009 8:56 pm

cnkm ikon at hemen ekliyim seni Very Happy
Todo Bolger

Todo Bolger

Lakap : Albia

Almila Eren Empty
MesajKonu: Geri: Almila Eren   Almila Eren I_icon_minitimePtsi Mart 30, 2009 9:08 pm

Almila Eren AshtonKutcher11

beni de ekle Smile

Almila Eren
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Almila Eren