Twilight RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alacakaranlık RPG dünyası...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Özel Yetenek

+30
Angie
Bella Nessie CuLLeN
james wooder
Isabella Marie Swan
rubyruby
Courtney Love
Oliver L. Tyrus
Maximilyan J.Teodrakis
Kristin Valeria Long
Carolyn Brody
Adelphie Kamilla Marquesa
Legolas Sam Wiolin
Isabella Luara Noyan
Clara Adela Cullen
Betty Right
Wise Kathy Cullen
Madeleine Rachel Griffin
Sabrina Bella Potter
Elanessé Urainé Night
Lauren Dominic
Horus Gumble
Samaire Clemence Calandra
Oğul McGonagall
Rosalie Lutz
Esmeralda Vivi Lossëhelin
Charlotte Emily Dawn
Jacqueline L. Belacqua
Christina Lilith Cullen
Almila Eren
Miranda L. Ramora
34 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
Miranda L. Ramora
Admin
Miranda L. Ramora

Lakap : lyydia*

Özel Yetenek Empty
MesajKonu: Özel Yetenek   Özel Yetenek I_icon_minitimePerş. Şub. 12, 2009 10:20 pm

*Vampirler için geçerli bir bölümdür burası. Özel yetenek isteyenler, hangi yeteneği istiyolarsa onu kullandıkları okkalı bi rp yazmak zorundadır.
*Bir kişi iki ayrı yetenek alamaz.
*Bir kişide olan yetenek diğerinde o-la-maz!

Alınan yetenekler

*4 elemetin kontrolü. Jacqueline L. Belacqua
*Zihin okuma ve hükmetme. Miranda L. Ramora
*Geleceği Görmek ve Küçük Şeyleri Değiştirebilmek Nátulcien Luna Vardamir
*Telekinesis: Nesneleri Zihinle Ve/veya El hareketleriyle Hareket Ettirme Charlotte Emily Dawn
*Zamanı Yönetebilmek Almila Eren
*Duyguları Anlama ve Duygularını İsteğe Bağlı Aktarma Rosalie Lutz
*Biçim Değiştirme Oğul McGonagall
*Görünmezlik Esmeralda Vivi Lossëhelin
*Karşısındakinin yalan söylediğini anlayabilmek Lauren Dominic
*Kişinin hislerini yıkma/dondurma Elanessé Urainé Night
*Zihinsel Kalkan Sabrina Bella Potter
*Duyguları yönetmek Madeleine Rachel Griffin
*Madenleri yönetmek Wise Kathy Cullen
* Fiziksel Kalkan Oluşturmak Betty Right
*Elektrik Şoku Verebilmek Clara Adela Cullen
*Kılığına Girdiği Kişinin Hislerini Öğrenmek Isabella Luara Noyan
*Odaklandığında Ortamdaki Duyuları Kesebilmek Carolyn Brody
*Metal ve Cama Hükmetmek Oliver L. Tyrus
*İyileştirme Gücü Maximilyan J.Teodrakis

En son Miranda L. Ramora tarafından Paz Mart 15, 2009 11:35 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
http://alacakaranlik-rpg.vampire-legend.com
Almila Eren

Almila Eren

Lakap : Almi

Özel Yetenek Empty
MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek I_icon_minitimePaz Mart 15, 2009 2:37 pm

Özel Yetenek:Zamanı yönetebilmek

RP:Akşam yemeğim güzel bir geyikdi.Daha toydu.Karnımın şiştiğini hissedebiliyordum.Çimenlere uzandım.Tam o sırada değişik bir koku aldım.Vampir kokusuydu bu.Doğruldum, gelmelerini bekledim.2 tane güzel bayan dans edermişçesine bana yaklaşıyorlardı.Uzun boylu, esmer olan bana doğru baktı ve 'Burada bizden başkla avlananlarda varmış' dedi küçümseyerek.Kısa boylu, sarışın olan tiz bir kahkaha attı.Şimdi ikiside bana bakıyordu.Çarpık bir gülümsemeyle,'Sizleri burda daha önce görmedim.Yeni olmalısınız.' Sarışın olan 'Aslında genelde burada avlanırız.' dedi.Sonra birbirlerine baktılar ve bana döndüler.Saldırı pozisyonlarını almışlardı.Daha ne olduğunu anlayamadan sarışın bana tekme attı.Yerdeydim.Doğrulmaya çalıştım.Onlarla savaşmak istemiyordum.Ve bağırdım '10 dakika öncesine''.10 dakika önce akşam yemeğim yeni bitmiş, uzanıyordum.Ama şimdi uzanmayacaktım.10 dakika öncesine gelince, yemeğim biter bitmez ormandan uzaklaştım.
Christina Lilith Cullen

Christina Lilith Cullen

Lakap : Tina

Özel Yetenek Empty
MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek I_icon_minitimePaz Mart 15, 2009 4:57 pm

Özel Yeteneğim : Kişilerin aklındakileri görebilip, yönetebilme.
Jacqueline L. Belacqua
Admin
Jacqueline L. Belacqua

Lakap : Lily**

Özel Yetenek Empty
MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek I_icon_minitimePaz Mart 15, 2009 5:38 pm

*Vampirler için geçerli bir bölümdür burası. Özel yetenek isteyenler, hangi yeteneği istiyolarsa onu kullandıkları okkalı bi rp yazmak zorundadır.
http://www.evapsie.darkbb.com
Miranda L. Ramora
Admin
Miranda L. Ramora

Özel Yetenek Empty
MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek I_icon_minitimePaz Mart 15, 2009 6:48 pm

Cansın J. Cullen demiş ki:
Özel Yeteneğim : Kişilerin aklındakileri görebilip, yönetebilme.

bunu görünce bi eksiklik yaptığımızı anladım.
Alınan yetekler bidaha alınamaz ama tabi hiçbiyere yazmadığımızdan kim neyi almış haklısınız. Sen daha rpni yazmadığından zaten sorun olmiycak ama bu yetenek benimdi. öhm. nese. hemen belirtiyorummm (=
Almila Eren

Almila Eren

Özel Yetenek Empty
MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek I_icon_minitimePaz Mart 15, 2009 8:45 pm

rpmi yazdım ama kabul edilmedimi?
Misafir
Misafir

Özel Yetenek Empty
MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek I_icon_minitimePaz Mart 15, 2009 9:39 pm

İstediğim Özel Yetenekler: Geleceği Görmek ve Küçük Şeyleri Değiştirebilmek

RP:

Gözlerimi halıya odakladım. Anında beynime görüntüler dolmaya başladı. Büyük bir ordu yoktu. 15 kişiydiler. Başlarında acımasız ve iğrenç görünen biri vardı. Yüz ifadesi bir insanı çığlıklar atarak kaçırmaya yeterdi. Belki bir vampiri de. Geliyorlardı! Bunu hemen haber vermeliydim yoksa başımıza büyük dert olacaklardı. Banyodan yeni çıkmıştım. Üstümde bornozum vardı ama birşeyler giymeye zamanım yoktu. Acele etmeliydim. Klanımın geleceği buna bağlıydı! Evden uçarcasına çıktım. Bornozlu bir manyağın sokağa çıkıp koşturmasını kimsenin görmesini istemediğimden zihnimi diğer düşüncelerden arındırdım. Görünmez olduğumu hissedebiliyordum. Tüm vücudum karıncalanıyordu. Sanki hücrelerim kopuyordu. Bunu hissedebiliyordum. Koşarak köşeyi döndüm. Vitrinlerden birine baktığımda kendimi göremedim. Hafifçe gülümsedim ve zaman kaybetmeden klanımın merkezine koştum.

Ece'ciğimin isteği üzerine istediğim yeteneği değiştirdim ama RP'yle uraşamıcam. Very Happy

En son Nátulcien Luna Vardamir tarafından Paz Mart 15, 2009 11:49 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Christina Lilith Cullen

Christina Lilith Cullen

Özel Yetenek Empty
MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek I_icon_minitimePaz Mart 15, 2009 10:40 pm

Görünmezlik istiyordum kapılmışRazz

----

Nesneleri hareket ettirebilme ve karşısındakinin beynini ele geçirebilme.

bu olurmu?
Miranda L. Ramora
Admin
Miranda L. Ramora

Özel Yetenek Empty
MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek I_icon_minitimePaz Mart 15, 2009 11:29 pm

Almila Eren demiş ki:
rpmi yazdım ama kabul edilmedimi?

daha hiçbir klana kabul edilmemişin.
Seçimede bir rp yazarsan yetenek seninir (=
Miranda L. Ramora
Admin
Miranda L. Ramora

Özel Yetenek Empty
MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek I_icon_minitimePaz Mart 15, 2009 11:32 pm

Christina Lilith Cullen demiş ki:
Görünmezlik istiyordum kapılmışRazz

----

Nesneleri hareket ettirebilme ve karşısındakinin beynini ele geçirebilme.

bu olurmu?

Beyin ele geçirme hükmetmeye girer ve bu beim gücüm. öhm.. ayrıcaa iki yetenek alınmıyorr (=

Bi ayrrııııcaaaa dahaa; rp'n yine yok. Yukarda Jacqueline de söyemiş ama...
Christina Lilith Cullen

Christina Lilith Cullen

Özel Yetenek Empty
MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek I_icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 12:53 pm

Ehem ehem, o zaman ;

Karşısındaki kişiye zihinsel acı çektirebilmek ve karşısındakinin beynine kendi istediği şeyleri sokabilmek.

Rp :

Mağarada sıkışmıştık. 20-25 Kişilerdi. Ne yapacaktık ? Nasıl 4 kişi , 20 kişiden kurtulacaktık ? Bilemiyordum. Elması elimizden almak istiyorlardı, buna izin vermeyecektim. O kadar köşeye sıkışmış durumdaydım ki, bir an kendimi sıradan bir insan gibi, ölümü beklerken buldum. Beynimin durduğunu farkedince, özel güçlerimi hatırladım ve normaldeki soğukkanlı , alımlı ve yeri geldiğinde korkutucu tarzımı takındım. Onlardan birkaçını hedef aldım ve beyinlerinin içini acı ile doldurdum. Uzun süre yerlerde süründüler. Bu bizim için iyi bir fırsattı, hemen benim ne yaptığımı anlayıp koşmaya başladılar. Hepimiz ormanın içinde kaybolduk..
Charlotte Emily Dawn

Charlotte Emily Dawn

Lakap : Dönis, Deno, pıtırcık :D

Özel Yetenek Empty
MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek I_icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 9:42 pm

Benim Özel Yeteneğim = Telekinesis: Nesneleri Zihinle Ve/veya El hareketleriyle Hareket Ettirme

RP:

Korkuyordum, cidden korkuyordum. Tek bir vampire karşı en az 10 vampir vardı odada. Yanda giderek büyüyen bir ateş vardı. Üstüme doğru geliyorlardı ve hepsi sanki bu anı bekliyorlamış gibiydiler. Beni gafil avlamışlardı. Ama ben çabuk pes edip kendimi bırakacak bir kız değildim. Birkaç saniye içinde ne yapabileceğimi düşündüm. Etrafa bakındım. Birşeyler aradım. Pek birşey bulamadım ama duvarlara bakınca birşey dikkatimi çekti. Odanın duvarları koca koca kare şeklinde taşlardan oluşmuştu, kuyular gibi... Belki bunları hareket ettirebilirim düşüncesiyle benimi zorladım. Sesler çıktığını hafif de olsa duymuştum. O kalabalıkta birşey duymak zordu ne de olsa. Sonra elimi hızlıca onlara doğru hareket ettirdim ve taşlar hızla yerlerinden çıkıp kafalarına doğru düşmeye başladı. Afallamışlardı. Bu fırsatı kullanarak çok hızlı bir şekilde odadan kaçtım ve uzaklara doğru koşmaya başladım. Koşarkende ara ara zihnimi oraya yoğunlaştırıp bu olayı devam ettirdim. Bittiğinden emin olunca koşmayı bıraktım. Yeteneğim hayatımı kurtarmıştı..
http://www.hpnarnia.livejournal.com
Misafir
Misafir

Özel Yetenek Empty
MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek I_icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 10:43 pm

Verdik gitti. Very Happy
Almila Eren

Almila Eren

Özel Yetenek Empty
MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek I_icon_minitimeÇarş. Mart 18, 2009 8:52 am

Almila Eren demiş ki:
Özel Yetenek:Zamanı yönetebilmek

RP:Akşam yemeğim güzel bir geyikdi.Daha toydu.Karnımın şiştiğini hissedebiliyordum.Çimenlere uzandım.Tam o sırada değişik bir koku aldım.Vampir kokusuydu bu.Doğruldum, gelmelerini bekledim.2 tane güzel bayan dans edermişçesine bana yaklaşıyorlardı.Uzun boylu, esmer olan bana doğru baktı ve 'Burada bizden başkla avlananlarda varmış' dedi küçümseyerek.Kısa boylu, sarışın olan tiz bir kahkaha attı.Şimdi ikiside bana bakıyordu.Çarpık bir gülümsemeyle,'Sizleri burda daha önce görmedim.Yeni olmalısınız.' Sarışın olan 'Aslında genelde burada avlanırız.' dedi.Sonra birbirlerine baktılar ve bana döndüler.Saldırı pozisyonlarını almışlardı.Daha ne olduğunu anlayamadan sarışın bana tekme attı.Yerdeydim.Doğrulmaya çalıştım.Onlarla savaşmak istemiyordum.Ve bağırdım '10 dakika öncesine''.10 dakika önce akşam yemeğim yeni bitmiş, uzanıyordum.Ama şimdi uzanmayacaktım.10 dakika öncesine gelince, yemeğim biter bitmez ormandan uzaklaştım.
Christina Lilith Cullen

Christina Lilith Cullen

Özel Yetenek Empty
MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek I_icon_minitimePerş. Mart 19, 2009 4:31 pm

Benim yeteneğim ?

Zihinsel olarak acı çektirebilmek - istenilen şeyleri beyne sokabilmek ?

Özel Yetenek Empty
MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek I_icon_minitimePtsi Mart 23, 2009 4:28 pm

Görünmezlik verildi mi ? Verilmediyse Rp yazabilirim almak amacıyla Smile
Misafir
Misafir

Özel Yetenek Empty
MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek I_icon_minitimePtsi Mart 23, 2009 6:11 pm

Yaz anam yaz xD

Christina Lilith Cullen demiş ki:
Benim yeteneğim ?

Zihinsel olarak acı çektirebilmek - istenilen şeyleri beyne sokabilmek ?

Hacı o alınmış. Başka bul. Very Happy

En son Nátulcien Luna Vardamir tarafından Ptsi Mart 23, 2009 6:17 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Rosalie Lutz

Rosalie Lutz

Lakap : Rose

Özel Yetenek Empty
MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek I_icon_minitimePtsi Mart 23, 2009 8:32 pm

###Özel yeteneği:Birine dokununca onun o anki duygu ve düşüncelerini anlama ve kendi duygu ve düşüncelerini isteğe bağlı aktarma..Uyuyabilme.

Gözlerini öğlene doru anca açabilmişti.Tüm gece Kellan’la uğraşmış ve sabaha yakın bir saatte anca uyuyabilmişti.Uyandığında yanında Kellan yoktu Rosalie’nin uyumasını bekleyip yanında biraz yattıktan sonra kalkıp duş almış ve daha sonra çevrede biraz gezinip kendine sussuzluğunu bastıracak hayvanlar aramıştı.Ve Rosalie gözlerini açtıktan 5 dk sonra camdan içeri atlamıştı.Rosalie Kellan cama yaklaştığı an onun kokusunu alıp o içeri girene kadar kafasını camın oraya çevirmişti bile.”Sonunda uyandın bebeğim,Bi ara tüm gün uyuyacağını sanmıştım”dedi. Rosalie ona gülümsedi ve “Zaten çok yorgundum birde senleken hissettiğim duyguları sana aktarmaya kalkışınca bu beni çok yordu.Ama en çok beni yoran sendin”dedi ve çok çekici bir şekilde gülümsedi.Kellan da Rosalie’nin yanına yattı ve onu öptü.Öperken bir yandanda”Keşke benimde senin gibi özel bir yeteneğim olsaydı ve senle beraber olunca nasıl duygular yaşadığımı sana aktarabilseydim”dedi ama bunu dedikten 1-2 dk sonra “ama sen zaten bana dokunduğun an benim hissettiğim duyguları hissedebiliyor ve anlıyorsun.Evet sanırım çok sanşlıyım senin gibi biriyleyim “dedi.Ve Rosalie’ye biraz daha yaklaştı ve tutkulu bir şekilde öpüşmeye başladılar.Birbirlerine öyle bakıyor ve öyle davranıyorlardıki dudaklarının hareketleri bile birbirlerine ne kadar büyük bir tutkuyla bağlı olduklarını belli ediyordu.İkiside birbirine tem uyuyordu Rosalie çok güzel ve çekiciydi.Uzun ve sapsarı saçları vardı.Vücudu tıpki bir manken vücudu gibiydi, kıvrımlı ve belirgin vücut hatları vardı gerçekten dünyadaki her dişi onun gibi bir dış görünüşe sahip olmayı çok isterdi.Kellan’a gelince o da kesinlikle çok yakışıklıydı.Kaslı,geniş omuzlu,sevimli ve serseri bir havası vardı.O mükemmel kaslı kollarıyla Rosalie kavrıyor ve sanki hiç bırakmıcakmış gibi ona sarılıyordu.Yaklaşık yarım saat sonra Rosalie Kellan’nın kollarından kendini isteksiz bir yüz ifadesiyle geri çekti .”Biraz daha kalkmazsam bir daha sonsuza kadar kalkamıcam”dedi ve gülümsedi.Kellan onun yanından kalkmasına izin verircesine kollarını çekti son kere dudağını kocaman bir öpücük kondurup kendini geri çekti ve o da Rosalie’yle birlikte yataktan kalktı.
Misafir
Misafir

Özel Yetenek Empty
MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek I_icon_minitimeSalı Mart 24, 2009 7:40 pm

Ece ve Başak kızmazsınız umarım benim cevap vermeme.

Bence kabul edilmiştir ama bir tane seçmen lazım. İki tane olmuyor.
Rosalie Lutz

Rosalie Lutz

Özel Yetenek Empty
MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek I_icon_minitimeSalı Mart 24, 2009 7:59 pm

Hmm peki yah ama uyumayı yetenekten saymasak olmaz mı (:

Özel Yetenek Empty
MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek I_icon_minitimeSalı Mart 24, 2009 8:19 pm

"Görünmezlik.(Direk yetenegi kullanmak üzere yazmadım aslında vampirlik için yazmaya basladıgım Rp"nin bir bölümü ama umarım olmuştur.=] )

Viola,karanlık gecede hızlı adımlarla sokaktan asagıya yürüyordu.Arkada birinin onu takip ettigi hissinden kurtaramıyordu kendisini.

Bulutsuz,simsiyah gökyüzünde tek bir yıldız zaman zaman parlayarak kendisini belli ediyordu.Hafif ama soguk bir rüzgar eserek yaprakları hısırdatıyordu..

Viola titredigini hissetti ama bu titremenin soguktan mı yoksa korkudan mı oldugundan emin degildi..

Birden bir ses duydu..Durdu,arkasına bakıp bakmamak arasında kaldı..Sonunda korkarak kafasını cevirdi.Ne görmeyi bekledigini kendisi de bilmiyordu;ama sokak,kirli beyaz bir kedi ve rüzgarın hısırdattıgı o kuru yapraklar dısında bostu.

Onu takip eden hiçbir sey olmadıgına inandırmaya calıstı kendisini..Belki de duydugu ses,o kedinin yapraklara zıplayarak cıkarttıgı bir şeydi.Sonra düşündü..Kendi kendisine de mi yalan söyleyebiliyordu artık..

Aslında korktugu seyin,onun özelligini bilen ya da kendi ırkından birinin takip etmesiydi..Korkuyordu,cünkü bugün hiç iyi hissetmiyordu ve iyi bir şey isteyecek biri böyle davranmazdı degil mi?

Son kez arkasına baktı.Gitmek istedigi yer,2 sokak uazgındaydı artık.Yavasladı ve kendisini serbest bıraktı.Kıpırdayan moleküllerinin zor durdugunu fark ediyordu.Hala korkuyordu ama az sonra gececekti.Unutmaya calıstı hislerini..

Önce ellerini,kollarını ve sonra yavas yavas ayakları ve bacakları,,kısa zaman sonra tüm vücudu görünmezdi.Tekrar arkasın abakma ihtiyacı duymadı.Hızlandı..Kendisini ve bunu yapabilmeyi cok seviyordu.Bazı anlarda kontrolü zor olsa bile.Şimdi ucuyormus gibi hissediyordu,özgürdü..

Sonra gelmek istedigi yere yaklastıgını fark etti.Korkusu gecmis gibiyidi,nabız atısları biraz düzene girmişti sanki ama kosmaktan yoruluyor gibiydi bugün,halsizdi.Nedenini bilmiyordu.

Sonunda bir sorun olmadıgına karar verdi..Adımlarını yavaşlattı..Artık sakindi,biraz daha konsantre olmalıydı,moleküllerini bir araya getirebilmek için..

Durdu ve küçük çabasından sonra ellerinden baslayarak göürünür olmaya baslayan vücüdunu izledi gülümseyerek.

Tam adım atacakken,sert bir darbe aldı.Neler oldugunu anlayamıyordu,agır cekime alınmıs gibiydi..

Bünyesi böyle bir hareketten etkilenmeyecek kadar gülcüydü ama bunda bir farklılık olmalıydı..Yavasca yere düsmeye basladı,dengesini koruyamıyordu.Düstügünde sert,tok bir ses cıktı.Aslnda bir agrısı yok gibiydi olmamalıydıda.

Sonra tam ne oldugunu göremedigi bir şey boynuna yaklastı..Sivri ve soguktu..

Viola,ne oldugunu bilmiyordu.Sanki o sivri buz parcası bıynunda dans ediyor gibiydi.Yavas yavas ciziyordu önceleri,sonra hızlandı.Hızlandıkca sertlesti,kesikler olusmaya basladı..Birden durdu,işte o,herneyse.

Durdugunda bir sessizlik oldu.Viola boynundan birsey aktıgını hissediyordu...
Miranda L. Ramora
Admin
Miranda L. Ramora

Özel Yetenek Empty
MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek I_icon_minitimeÇarş. Mart 25, 2009 7:14 pm

Esmeralda Vivi Lossëhelin demiş ki:
"Görünmezlik.(Direk yetenegi kullanmak üzere yazmadım aslında vampirlik için yazmaya basladıgım Rp"nin bir bölümü ama umarım olmuştur.=] )

Viola,karanlık gecede hızlı adımlarla sokaktan asagıya yürüyordu.Arkada birinin onu takip ettigi hissinden kurtaramıyordu kendisini.

Bulutsuz,simsiyah gökyüzünde tek bir yıldız zaman zaman parlayarak kendisini belli ediyordu.Hafif ama soguk bir rüzgar eserek yaprakları hısırdatıyordu..

Viola titredigini hissetti ama bu titremenin soguktan mı yoksa korkudan mı oldugundan emin degildi..

Birden bir ses duydu..Durdu,arkasına bakıp bakmamak arasında kaldı..Sonunda korkarak kafasını cevirdi.Ne görmeyi bekledigini kendisi de bilmiyordu;ama sokak,kirli beyaz bir kedi ve rüzgarın hısırdattıgı o kuru yapraklar dısında bostu.

Onu takip eden hiçbir sey olmadıgına inandırmaya calıstı kendisini..Belki de duydugu ses,o kedinin yapraklara zıplayarak cıkarttıgı bir şeydi.Sonra düşündü..Kendi kendisine de mi yalan söyleyebiliyordu artık..

Aslında korktugu seyin,onun özelligini bilen ya da kendi ırkından birinin takip etmesiydi..Korkuyordu,cünkü bugün hiç iyi hissetmiyordu ve iyi bir şey isteyecek biri böyle davranmazdı degil mi?

Son kez arkasına baktı.Gitmek istedigi yer,2 sokak uazgındaydı artık.Yavasladı ve kendisini serbest bıraktı.Kıpırdayan moleküllerinin zor durdugunu fark ediyordu.Hala korkuyordu ama az sonra gececekti.Unutmaya calıstı hislerini..

Önce ellerini,kollarını ve sonra yavas yavas ayakları ve bacakları,,kısa zaman sonra tüm vücudu görünmezdi.Tekrar arkasın abakma ihtiyacı duymadı.Hızlandı..Kendisini ve bunu yapabilmeyi cok seviyordu.Bazı anlarda kontrolü zor olsa bile.Şimdi ucuyormus gibi hissediyordu,özgürdü..

Sonra gelmek istedigi yere yaklastıgını fark etti.Korkusu gecmis gibiyidi,nabız atısları biraz düzene girmişti sanki ama kosmaktan yoruluyor gibiydi bugün,halsizdi.Nedenini bilmiyordu.

Sonunda bir sorun olmadıgına karar verdi..Adımlarını yavaşlattı..Artık sakindi,biraz daha konsantre olmalıydı,moleküllerini bir araya getirebilmek için..

Durdu ve küçük çabasından sonra ellerinden baslayarak göürünür olmaya baslayan vücüdunu izledi gülümseyerek.

Tam adım atacakken,sert bir darbe aldı.Neler oldugunu anlayamıyordu,agır cekime alınmıs gibiydi..

Bünyesi böyle bir hareketten etkilenmeyecek kadar gülcüydü ama bunda bir farklılık olmalıydı..Yavasca yere düsmeye basladı,dengesini koruyamıyordu.Düstügünde sert,tok bir ses cıktı.Aslnda bir agrısı yok gibiydi olmamalıydıda.

Sonra tam ne oldugunu göremedigi bir şey boynuna yaklastı..Sivri ve soguktu..

Viola,ne oldugunu bilmiyordu.Sanki o sivri buz parcası bıynunda dans ediyor gibiydi.Yavas yavas ciziyordu önceleri,sonra hızlandı.Hızlandıkca sertlesti,kesikler olusmaya basladı..Birden durdu,işte o,herneyse.

Durdugunda bir sessizlik oldu.Viola boynundan birsey aktıgını hissediyordu...

daha hiçbir klana seçilmemişiinn =/

Özel Yetenek Empty
MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek I_icon_minitimeÇarş. Mart 25, 2009 7:30 pm

Ona da secilicem kisa zaman sonra Smile
Bu yazdigimi tamamlasam secilir miyim acaba ?
Misafir
Misafir

Özel Yetenek Empty
MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek I_icon_minitimeÇarş. Mart 25, 2009 8:06 pm

İlk önce klan. =)

Rosalie Lutz demiş ki:
Hmm peki yah ama uyumayı yetenekten saymasak olmaz mı (:

Olmaz canım. =)
Rosalie Lutz

Rosalie Lutz

Özel Yetenek Empty
MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek I_icon_minitimeÇarş. Mart 25, 2009 8:29 pm

Tmm peki o zman yeni bi rp mi yazmam lazım ?? bu konuda yardımcı olursan çok sevinirim cnm şimdiden saol =) özel msj olarakta atabilrsin cvbı (:

Özel Yetenek
1 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» Forumuza özel after effects çalışması ;)