Twilight RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alacakaranlık RPG dünyası...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Özel Yetenek

+30
Angie
Bella Nessie CuLLeN
james wooder
Isabella Marie Swan
rubyruby
Courtney Love
Oliver L. Tyrus
Maximilyan J.Teodrakis
Kristin Valeria Long
Carolyn Brody
Adelphie Kamilla Marquesa
Legolas Sam Wiolin
Isabella Luara Noyan
Clara Adela Cullen
Betty Right
Wise Kathy Cullen
Madeleine Rachel Griffin
Sabrina Bella Potter
Elanessé Urainé Night
Lauren Dominic
Horus Gumble
Samaire Clemence Calandra
Oğul McGonagall
Rosalie Lutz
Esmeralda Vivi Lossëhelin
Charlotte Emily Dawn
Jacqueline L. Belacqua
Christina Lilith Cullen
Almila Eren
Miranda L. Ramora
34 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Özel Yetenek - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Mart 25, 2009 8:47 pm

Hangisini istediğine karar ver sadece.
Almila Eren

Almila Eren

Lakap : Almi

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Mart 25, 2009 11:17 pm

benim RPG'm bir önceki sayfada ama hala kabul edilmedim Rolling Eyes
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Mart 26, 2009 4:28 pm

O zaman ben Ece'nin veya Başak'ın yerine kabul ediyorum. ( Kızmazsınız umarım. Meşgulsünüz bu aralar herhalde. =) )Yeteneğin hayırlı uğurlu olsun. xD
Rosalie Lutz

Rosalie Lutz

Lakap : Rose

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Mart 27, 2009 9:34 pm

###Özel yeteneği:Birine dokununca onun o anki duygu ve düşüncelerini anlama ve kendi duygu ve düşüncelerini isteğe bağlı aktarma..

Canım ben karar verdim kabul edersen çok sevinirim (: bi de kabul ettikten sonra son yazdığımız konuşmayı devam ettirirsen ((: sana zahmet öptümm şimdiden çok sağol
Oğul McGonagall

Oğul McGonagall

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Mart 29, 2009 12:47 am

Biçim değiştirme.
Biraz özentilik olacak ama....İstediğin an minnoş olabilme özelliği. McGonagall demişken bu benim yıllardır isteğim Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Mart 29, 2009 12:51 am

Rp'n nerde Oğul. =)
Oğul McGonagall

Oğul McGonagall

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Mart 29, 2009 1:01 am

işte unutkanlık başa bela Smile (benimki de özel yetenek'li bölüm xD )

''Michelle, nasılsın hayatım?'' Michelle, Oğul'un San Francisco'daki en yakın arkadaşıydı. Beraber kütüphane basarlar, bir gecede binlerce sayfa okurlardı. Daha sonra açlıklarını gidermek üzere -Michelle'nin tavsiyesi üzerine- hayvan avlarlardı. Ama San Francisco'da çok fazla etli butlu hayvan bulunmazdı...
''Oğul, inanamazsın ne olduğuna! Senden önce beş vampir geldiler ve seni sordular!'' dedi hızlı Fransız aksanına kayan İngilizcesiyle.
Beş kişi. Beş. Tanıdık bir rakamdı 5.
''Ya..'' dedi ilgisiz görünmeye çalışarak. Halbuki bunların kim olduğunu hatırlar gibiydi. Hayatında bir arada 5 kişiyi birkaç kez görmüştü; kuzenleri, okuldaki kız çetesi ve vampirliğinin doğumgününde.
''Ben...Gitmeliyim, Michelle'' dedi. Yine o tanıdık duygu, korku, her yanını sarmıştı. Pek çok vampir için korku dolu olan Oğul, korkuyordu.
''Oğul, bunları tanıyor musun?'' ''ğ''yi söyleyememesi hoşuna gitmişti.
''Hayır, ama her an burada olabilirler. Ben Washington'a gideceğim. Seni ararım Michelle, arkanı kolla!'' dedi acele ederek.
Pencerenin ikinci katından atladı ve kediye dönüştü. Ne şirin şey! Bir fare! Ama sonra ilgilenmeliydi. Miyavladı, tısladı ve koşmaya başladı. Burnu hareket ediyor, bıyıklarını oynatıyordu. Dili dışarıdaydı. En yakın Benzin İstasyonu'na dek bu biçimde koşmalıydı.

Lakap : Hoem

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Mart 29, 2009 8:34 am

Hmm...
Özel yetenekler tükenmiş xD

Eğer izin verirseniz 360 derece boynunu çevirebiliyor vede bir yerleri patlatmak olursa rp mi ekliyebilirim xD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Mart 29, 2009 9:23 pm

Sadece bir tane yetenek alabilirsin. Ve Rp yapman lazım. Wink

Oğul yeteneğin var atıkın. Wink

Esmeralda Vivi Lossëhelin demiş ki:
"Görünmezlik.(Direk yetenegi kullanmak üzere yazmadım aslında vampirlik için yazmaya basladıgım Rp"nin bir bölümü ama umarım olmuştur.=] )

Viola,karanlık gecede hızlı adımlarla sokaktan asagıya yürüyordu.Arkada birinin onu takip ettigi hissinden kurtaramıyordu kendisini.

Bulutsuz,simsiyah gökyüzünde tek bir yıldız zaman zaman parlayarak kendisini belli ediyordu.Hafif ama soguk bir rüzgar eserek yaprakları hısırdatıyordu..

Viola titredigini hissetti ama bu titremenin soguktan mı yoksa korkudan mı oldugundan emin degildi..

Birden bir ses duydu..Durdu,arkasına bakıp bakmamak arasında kaldı..Sonunda korkarak kafasını cevirdi.Ne görmeyi bekledigini kendisi de bilmiyordu;ama sokak,kirli beyaz bir kedi ve rüzgarın hısırdattıgı o kuru yapraklar dısında bostu.

Onu takip eden hiçbir sey olmadıgına inandırmaya calıstı kendisini..Belki de duydugu ses,o kedinin yapraklara zıplayarak cıkarttıgı bir şeydi.Sonra düşündü..Kendi kendisine de mi yalan söyleyebiliyordu artık..

Aslında korktugu seyin,onun özelligini bilen ya da kendi ırkından birinin takip etmesiydi..Korkuyordu,cünkü bugün hiç iyi hissetmiyordu ve iyi bir şey isteyecek biri böyle davranmazdı degil mi?

Son kez arkasına baktı.Gitmek istedigi yer,2 sokak uazgındaydı artık.Yavasladı ve kendisini serbest bıraktı.Kıpırdayan moleküllerinin zor durdugunu fark ediyordu.Hala korkuyordu ama az sonra gececekti.Unutmaya calıstı hislerini..

Önce ellerini,kollarını ve sonra yavas yavas ayakları ve bacakları,,kısa zaman sonra tüm vücudu görünmezdi.Tekrar arkasın abakma ihtiyacı duymadı.Hızlandı..Kendisini ve bunu yapabilmeyi cok seviyordu.Bazı anlarda kontrolü zor olsa bile.Şimdi ucuyormus gibi hissediyordu,özgürdü..

Sonra gelmek istedigi yere yaklastıgını fark etti.Korkusu gecmis gibiyidi,nabız atısları biraz düzene girmişti sanki ama kosmaktan yoruluyor gibiydi bugün,halsizdi.Nedenini bilmiyordu.

Sonunda bir sorun olmadıgına karar verdi..Adımlarını yavaşlattı..Artık sakindi,biraz daha konsantre olmalıydı,moleküllerini bir araya getirebilmek için..

Durdu ve küçük çabasından sonra ellerinden baslayarak göürünür olmaya baslayan vücüdunu izledi gülümseyerek.

Tam adım atacakken,sert bir darbe aldı.Neler oldugunu anlayamıyordu,agır cekime alınmıs gibiydi..

Bünyesi böyle bir hareketten etkilenmeyecek kadar gülcüydü ama bunda bir farklılık olmalıydı..Yavasca yere düsmeye basladı,dengesini koruyamıyordu.Düstügünde sert,tok bir ses cıktı.Aslnda bir agrısı yok gibiydi olmamalıydıda.

Sonra tam ne oldugunu göremedigi bir şey boynuna yaklastı..Sivri ve soguktu..

Viola,ne oldugunu bilmiyordu.Sanki o sivri buz parcası bıynunda dans ediyor gibiydi.Yavas yavas ciziyordu önceleri,sonra hızlandı.Hızlandıkca sertlesti,kesikler olusmaya basladı..Birden durdu,işte o,herneyse.

Durdugunda bir sessizlik oldu.Viola boynundan birsey aktıgını hissediyordu...

Meril'cim görünmezlik senindir fakat bir iki önerim olacak.

1. Çok boşlklu yazma.
2. Her cümlenin sonuna iki, üç tane nokta koyma.
3. Biraz daha noktalı harf kullan. ç, ş, i, ö ,ü gibi. Very Happy

Daha akıcı olur Rp'n. Wink

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Mart 30, 2009 4:09 pm

Görüntüyü sevmedin Smile
Horus Gumble

Horus Gumble

Lakap : Wolfy

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Nis. 05, 2009 1:45 am

kurtadamlara özel güç yok mu?
bence olsun Smile

çok özendim yauv. hatta direk heroes rp kurasım geldi.

eğer kurtadamlara özel yetenek verilecekse birkaç fikrim var ama çalınmasın diye şimdi söylemiyorum.Razz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Nis. 05, 2009 1:21 pm

Kurtadamlara yetenek olamaz maalesef. (:

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Nis. 05, 2009 4:42 pm

Sansına küs Smile
Lauren Dominic

Lauren Dominic

Lakap : Lay

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 10:55 am

Özel Yetenek: Karşısındakinin yalan söylediğini anlayabiliyor
Rp:
Acı tek hissettiği buydu. Ama yavaş yavaş diniyordu bu acı.Sadece boğazını yakan bir ateş kalmıştı. Artık vücudunu hissedebiliyordu. Parmağını oynatmaya çalıştı. Evet oynatabildi. Yavaş yavaş gözlerini açtı.Neler olduğunu hatırlamaya çalıştı. Ama hiç birşey hatırlayamadı. Her şey bulanıktı. Bütün yüzler. Birden yalnız olmadığını anladı. Ayağa kalkıp saldırı pozisyonu aldı. Karşısında bir adam vardı. Aslında bu yüzü bir yerden hatırlıyordu.Adam konuşmaya başladı:
Merhaba çocuğum. Benim adım Alex. Seni vampir yapan benim.Lauren adamın dediklerine bir yandan sinirleniyor ama diğer yandan ona karşı güven duymaya başladı.
Seni bulduğumda sanırım ailene kurtlar saldırmıştı ve sende kaçtığın için çok yorgun düşmüştün ve yere yığılmıştın.
Lauren daha da sakinleşip adamı dinlemeye koyuldu.
Ama sanırım kurtlardan biri sana saldırmıştı bu yüzden de kanlar içinde yerde yatıyordun ben de yaşaman için seni vampir yaptım.
Lauren birden bir dürtü hiddetti. Bu adam ona yalan mı söyledi? Lauren bir aanda afalladı bunu nasıl anlamıştı? Farkında olmadan ağzından bir hırlama yükseldi. Dayanamayarak vampirin üstüne atladı ve
Yalan söylediğini biliyorum seni pis sülük
Adam gülmeye başladı.
Hahahaha sen bana istediğini diyebilirsin ama bunların hiçbiri SENİN gerçekte ne olduğunu saklamaz.dedi.
Lauren artık iyice sinirlenip adamın boynuna yapıştı.
Sen beni öldüremezsin ki. Beni hiçkimse öldüremedi. Bir yeni doğan mı öldürecek?dedi. Lauren iyice afalladı. Tam o anda adam uçarak Laurenin üstüne atladı. Bu Laureni dahada sinirlendirdi ve o hırsla adamın kollarını parçalayıp kafasını kopardı. İçinden bir ses ona cesedi yakmasını söyledi. Adamın paltosunun ceplerini yokladı. Bir kibrit kutusu çıktı. Hemen içinden bir tane alıp cesedin üstüne fırlattı. Ceset yanarken bir anda Lauren ne olduğunu anladı. O artık soğuk kanlı bir katildi. Ama bu düşünceyi hemen kafasından sildi. Annesini hatırladı. Ve babasını. Sonra böyle bir katil olmak istemediğine karar verdi. Ancak boğazını yakan susuzluğunu gidermesi gerektiğini anlayınca sadece hakedenleri öldürmeye karar verdi. Ve sonra ailesinin öcünü alacaktı.
Ormanın derinliklerine doğru koşmaya başladı.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 12:05 pm

Yetenek senindir. (:
Lauren Dominic

Lauren Dominic

Lakap : Lay

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 12:12 pm

saol cnm:)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 12:48 pm

Rica ederim. (:
Elanessé Urainé Night

Elanessé Urainé Night

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 1:11 pm

Özel yetenek: Kişinin zihnine girip hislerini yıkma/durdurma, bitkiselleştirme

RP

Ell karşısındaki güçü hissedebiliyordu. Ona karşılık verebilecek güçte değildi. Onu seviyordu, eskiden. Artık ondan nefret etmeye başlamıştı. Acı içinde bir çığlık daha attı. Bu acısının uzun süreceğini biliyordu, bunu istiyordu fakat daha hazır değildi, bunun olmasını şimdi istemiyordu. hala hassas olan tenine batan bir şey hissetti. Daha sonra gözleri yavaşça kapandı. En son gördüğü şey kendisine aşkla ve şevketle bakan gözlerdi.

Gözlerini aydınlığa karşı kırpıştırdığında ilk olanları hatırlayamadı ama acıyı tekrara hissettiğinde olanların ayırdına varmaya başladı. Acı fazlasıyla azalmıştı, galiba uzun süredir bu yatakta yatıyordu. Oysa bu iş başladığında bu yatakta değildi. Etrafına bakınırken artık daha hassas koku alan burnunu kendisine doğru gelen bir vampiri tespit etmişti. Gözlerini merakla ve yavaşça kapıya doğru çevirdi. Bembeyaz bir ten göründü. Bunu tanıyordu, Jerry'ydi. Ell'in uyanmasına çok sevinmiş gibi görünüyordu ama Ell'in kararını duyunca hala seviniyor olacağını sanmıyordu. Bu işi uzatmaya niyetli değildi. Yeni doğmuş olduğu için bunu çabuk hallederdi. Ama Jerry'nin de bir yeni doğan kadar güçlü olduğuna tanık olmuştu. Bu sırada Jerry Ell'in yanına gelip oturdu.

"Uyandın demek." Ell buna sedece başını sallayarak cevap vermekle yetindi. Kısa bir sessizlikten sonra Jerry tekrar konuşmaya başladı. "Bir sorun mu var?" Gerçekten tedirgindi. Ell ise soğukkanlılığını koruyordu. Ama sesini yönetemedi. "Neden, neden yaptın. Sana demiştim hazır değilim diye. Beni incitmeye bu kadar mı müsaittin?" Suçlayıcı bir şekilde konuşmuştu Ell. Vampirliğinin ilk kelimeleri, cümleleri bunlar olacağını kim tahmin edebilirdi? "Ben hazır olduğunu hissediyordum ve sabredemedim. Seni çok seviyorum, biliyorsun." Acınacak şekilde konuşuyordu. "Biliyorum ama aşk ve sevgi her şeyi çözemez. Ben gitmek zorundayım." Bunları söylediğinde Jerry'in titrediğini farketti. "Gitsen yine insan olmayacaksı Ell." "Ama kalırsam da mutlu olmayacağım, sana olan bu sinirimle burada daha fazla kalabileceğimi sanmıyorum." Ell hemen ayağa kalktı. Jerry de onunla katı ve Ell'e sarıldı. Ell'in tahmin ettiğinden daha güçlüydü. Ell belki de duygusal olarak ona yenilmişti. Jerry'nin titremesinin geçtiğini fark etti. Ve kollarının hafiflediği hissetti, Jerry çok inatçı biriydi bu imkansızdı. Ell en sonunda Jerry'nin yere yığıldığını da hissetti. Jerry'i sarsmaya başladı. Oysa bir tepki vermiyodu, ölmesi ise imkansızdı. O anda kendi içinde bir güç hissetti. Bu güce doğru yoğunlaşınca bunu Jerry'e kendisinin yaptığını anladı. Gücünü hafifletti, Jerry kıpırdamaya başlamıştı, Ell kendisinin gücünün farkına varmıştı artık. Tekrar ileri eline aldı ve geri dönmeyeceği bu evi pencereden atlayıp terketti. İyice uzaklaşınca Jerry'i serbest bıraktı. Onun izini süremeyecek uzaklıktaydı, artık kendi başınaydı, sadece kendisi ve gücü...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 2:40 pm

Başka bir yetenek seçmelisin ya da zihin kelimesini kaldırmalısın. Zihne hükmetmeye giriyor biraz. =)
Elanessé Urainé Night

Elanessé Urainé Night

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 4:39 pm

Alec'in yeteneğini istiyorum xD Tam anlatamadım...

O zaman kişinin hislerini yıkma/dondurma, bitkiselleştirme olsun (:
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 8:36 pm

Tamam o zaman. xD
Sabrina Bella Potter

Sabrina Bella Potter

Lakap : İnek,Kurabiye,Hırçın Prenses-babam diyorxD-Bells,Bell,

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 10:24 am

Özel yetenek: Zihinsel Kalkan

Rp:
Bella sabahın ilk ışıklarıyla gözlerini araladı. Şehirde ilk defa bu kadar güneşli bir gün vardı. Şanslıydılar çünkü arkadaşlarıyla bugün kampa gideceklerdi. Geç kalmamak için hızlıca giyindi ve aşağıya indi. Mutfağa girdiğinde kahvaltı yapan abisiyle karşılaştı. Selam verdi, abisiyse gülümseyerek karşılık verdi. Birşeyle atıştırmaya başladığında tiz bir araba kornası sesiyle irkildi. Bu arkadaşları olmalıydı. Hızlıca kamp çantasını koluna taktıktan sonra evden dışarı çıktı. Bahçeden geçerek arabanın yanına ulaştı ve arkadaşlarına teker teker selam verdikten sonra Bella için ayırdıkları yere oturdu. Uzun bir yolculuktan sonra ormana vardılar. Ormanda kamp için güzel bir yer aradıktan ve bulduktan sonra yerleşip iş bölümü yaptılar. Bella kendisini bekleyen tehlikeden habersizdi. Ona ise su getirme görevi düşmüştü. Su yeri pek de yakın sayılmazdı. Eline büyük bir bidon alarak yavaş yavaş yola koyuldu. Yolda ilerlerken arkasında bir çıtırtı duydu ve arkasını döndü. Görünürde hiçbir hareket yoktu. Bu yüzden yoluna devam etti. Su yerine vardığı zaman bidonu doldurmak için eğldiğinde tekrar bir çıtırtı duydu. Bu sefer arkasına döndüğü zaman tanıdık olmayan bir yüz gördü. Adamın teni solgun ve beyazdı. Beyaz teni arkadaşı Ell'i andırıyordu ama gözleri çok farklıydı. Gözleri ise simsiyahtı, gece gibi. Bella bu adamda bir kötülük olduğunu hissetti. Bir adım geri çekildiğinde ayağı takıldı ve suya düştü. "Lanet olsun." diyerek ayağa kalktı ve göl boyunca koşmaya başladı. Adamda ise hiçbir kıpırtı yoktu. Bella son sürat koşmasına rağmen adamın yanına gelmesi saniyeler almıştı. Artık iyice korkmaya başlamış ve kapana sıkışmıştı. Adam üstüne atladı ve boynuna doğru atıldı. Bella onu itmeye çalıştı ama adamda bir kıpırdama olmadı. Bu sefer yenilgiye uğradığını hissediyordu, bir umutla çığlık attı. Adam Bella'ya daha da yaklaştı, Bella adamın soğuk nefesini boynunda hissediyordu. Adam daha da yaklaştı ve Bella adamın soğuk dişlerini sıcak bedeninde hissetti. Tekrar çığlık attı. Adamın ısırdığı yerde çok büyük bir yanma ve acı hissetti. Ama adam başka bir şey yapmadan bir kahkaha attı. Kahkahadan sonra Bella az da olsa adamın üzerinden gitmiş olduğunu hissetti. Acıdan kıvranırken hırıltılar işitti. Gözlerini yavaşça açmayı başardığında önce şaşırdı, karşısında en iyi arkadaşı Ell vardı. Bu gittikçe anlaşılmaz bir durum olmaya başlamıştı. Adam hiçkıpırdamıyordu. Sanki tüm hakimiyet Ell'de idi. Oysa Ell hiç savaşmıyordu. Ve Bella giderek kendini iyi hissetmeye başladı. Kendisinde bir güç doğduğunu hissediyordu. Eskisinden çok daha güçlüydü. Kendisinde daha da güç hissetiyordu. Sanki beyninde bir kalkan var gibiydi, zihinsel her şeye karşı koyabileceğini hissediyordu. Kalkanı genişletti ve Ell'i koruma altına aldı, daha fazlasını da yapabileceğini hissediyordu.
Jacqueline L. Belacqua
Admin
Jacqueline L. Belacqua

Lakap : Lily**

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 09, 2009 12:05 pm

tamamdır(=
http://www.evapsie.darkbb.com
Madeleine Rachel Griffin

Madeleine Rachel Griffin

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 5:26 pm

Özel Yetenek:Ortamda bulunanların ruh hallerini hissedebiliyor ve ortamı isterse sakinleştirebilip isterse coşturabiliyor kızgın birine sakinlik verebiliyor. [Jasper gibi]
Buna benzer bir eyetenek alınmış o yüzden kabul edilmezse Very Happyüşüncelerinde sana inanılmaz acılar çektirebilmek. (:

Mart ayı kendisini rahatsız edici sıcaklıkta ki Nisan ayına bırakırken, içeriye giren ışıklar teninde binlerce elmas varmış gibi parıldamaya neden oluyordu. Derin bir iç çekişle oturduğu beyaz koltuktan kalkarak, yavaşça gereksiz yere sadece 'insan' gibi görünmeleri için yapılmış mutfağa doğru ilerlemeye başladı. Boş mutfakta hala şu an avda olan ailesinin kokusu ağır basıyordu. Her geçen gün daha da koyulaşan gözleri bugün altın sarısı rengindeydi. Fırındaki yansımasına bakarken yüzünde küçük bir kusur aradı. Ama porselen teninde en ufak bir kusur bile yoktu.Omzuna inen koyu kahve saçlarını arkasına attı. Ev boşken her zamankinden daha da sıkıcı bir hal alıyordu. Hava bu kadar sıcakken evden dışarıya çıkması oldukça zordu. 1 saat sonra hava artık kararmaya başladığında kendisini alışveriş merkezine atabilirdi sadece... Yüzyıllar boyunca biriktirilmiş para bitmek bilmediğinden hiç kimse alışveirş yapmasına karışmıyordu. Kendisine yeni bir Bmw M3 aldığında Jess'den gelen imrenen bakışlar ve Kate'in fazla dikkat çekici olduğundan homurdanmasında başka bir tepki almamıştı.

112 yıldır, 15 yılda bir yer değiştirmek zorundaydılar, bu yüzden dünyanın bir çok yerini gezmişti. Ailedeki hiçbir üye kusursuzluğundan bir şey kaybetmediğinden kuşbeyinli insanlar bile bir şeyler döndüğünü anlamaya başlıyorlardı ama tam o sırada ortadan yok oluyorlardı. Venture ailesinin hiçbir üyesi birbirine benzemiyorlardı. Küçük detaylar dışında: porselen ten, altın sarısı gözler ve tabii birde kusursuz yüzler... İnsanların imrenen bakışları, onlar gibi olma çabaları sadece onlar daha da salaklaştırıyordu. Forks Lisesinde ki 2. yılının bitirmesine az kalmıştı. Mezuniyetten sonra hangi üniversiteye gitmesini belirlemesi gerekiyordu. Aman ne güzel! Üniversiteye gidiyorum deyip burdan uzaklaşmak için neler vermezdi. Ama üvey kardeşleri ve üvey annesinden kopmak o kadar basit değildi. Onlara fazla alışmıştı, ve evet bir de Stephan vardı. Onu buraya bağlayan asıl bağ... O nereye gitse onunla geleceğine emindi. Ne o Stephan'ı bırakacaktı. Ne de Stephan onu... Sonsuzluğun her günüde beraber olmak için yemin etmişlerdi. Sonsuza kadar bu böyle sürecekti.

Düşüncelerine son verip üzerine doğru dürüst bir şey giyinmek için yavaşça üst kattaki odasına ilerledi. Odasının yarısından çoğu büyük camlarla kaplanmıştı, çoğu eşyası beyazdı. Odada çalan şarkı, sessizliği bozuyordu. Stephan ve ikisi uyumamasına rağmen odanın küçük bir kısmını kaplayan bordo örtülerle kaplı yatağın yanından geçerek Kate'in odası büyüklüğündeki dolabını açtı. Önünde duran kıyafetlerden en hoşuna giden üzerine geçirdi.Kendisini sonsuzluğun bir gününe daha bıraktı.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 2:59 pm

duyguları yönetmek senindir.

Özel Yetenek
2 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» Forumuza özel after effects çalışması ;)