Twilight RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alacakaranlık RPG dünyası...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Özel Yetenek

+30
Angie
Bella Nessie CuLLeN
james wooder
Isabella Marie Swan
rubyruby
Courtney Love
Oliver L. Tyrus
Maximilyan J.Teodrakis
Kristin Valeria Long
Carolyn Brody
Adelphie Kamilla Marquesa
Legolas Sam Wiolin
Isabella Luara Noyan
Clara Adela Cullen
Betty Right
Wise Kathy Cullen
Madeleine Rachel Griffin
Sabrina Bella Potter
Elanessé Urainé Night
Lauren Dominic
Horus Gumble
Samaire Clemence Calandra
Oğul McGonagall
Rosalie Lutz
Esmeralda Vivi Lossëhelin
Charlotte Emily Dawn
Jacqueline L. Belacqua
Christina Lilith Cullen
Almila Eren
Miranda L. Ramora
34 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
Madeleine Rachel Griffin

Madeleine Rachel Griffin

Özel Yetenek - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 3 I_icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 10:15 am

Yeteneğimi değiştirebilir miyim?Alec'in ki gibi Odaklandığında ortamda ki herkesin bütün duyularını kesebiliyor. Bunu istiyorum mümkünse (:
Wise Kathy Cullen

Wise Kathy Cullen

Lakap : Kate

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 3 I_icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 12:27 pm

madenleri(demir,çelik,altın vb.) ve canlıları (hayvan, insan, bitki,vampir, kurtadam...) kontrol edebilme

rp:
O akşam orman ılıktı.Havanın sıcaklığından nefret ederdim.Birden yağmur bastırdı.Susamıştım.Aslanı hissettim.O da beni.Ne yazık ki beni anlayınca kovalamaya başladım.O da kaçmaya.Hemen Ellerimle önümde bir şekil yaptım ve aslan kafeste.Güldüm.İştahla yemeğimi yedikten sonra çimlere elimi ve ağzımı temizledim.Kanı ne tatlıydı!Birden vampirlerin sesini duydum.Sorun çıksın istemiyordum.Leşi metalin arkasına gömdüm.Ve geldiler.Siyah saçlı tısladı "Bizim bölgemizdesin!" "Şimdi gidiyordum zaten." "Çok geç!" dedi saldıracağını anladım ve ellerimle kalp şekli oluşturdum.Diğeri şaşkınlıkla bakarken birden sevinçle uzaklaşmaya başladılar.Ne şanslıydım ama!Sanki bir dakika önce hiç bir şey olmamıştı.Bende karanlığa karışarak uzaklaştım.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 3 I_icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 2:41 pm

Sadece madenleri kontrol etmeyi veriyorum.

Üzgünüm Rachel değiştiremiyoruz. (:
Betty Right

Lakap : Beth

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 3 I_icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 8:09 pm

İstediğim Yetenek: Fiziksel Savunma [Bella'nın ki gibi ancak "fiziksel"]

RP:

“Chuch! Sen karşıya geçmelisin. Roe da sana yardım edecek.” diye bağırdı yeteneğini geliştirmek için her ne yapıyorsa işe yaramıyordu. Ama duygularıyla oynanmamıştı. Şimdi annesini korumasını için onu kışkırtacaklardı.

“Tatlım, konsantre ol!” diye mırıldandı annesi. Nasıl olurdu da hemen onu korumaya başlayabilirdi ki. Bu savunma onu kapsıyordu. İki haftalık bir vampir olarak nasıl bu kalkanı büyültebilirdi? Nasıl annesinin Chuck ve babası Roe’un saldırılarından koruyabilirdi. Karşısında babası ve en yakın dostu vardı. Onu sinirlendireceklerdi, bu çok kolay olurdu. Bir yenidoğan için yeterince kolay… Ama zaten o insanken de kolay sinirlenirdi. Belki de inatçılığı yüzünden yapamıyordu.

Betty kendine doğru gelen Chuck’tan korumak için annesini arkasına aldı. Odaklandı ve kalkanını bir karış genişletebildi. Bu çok rahatsızlık vericiydi. Karşısından ona yağdırılan sövgüler ve bu baskı onun daha da sinirlenmesine neden olmuştu. Birkaç saniye içinde kalkanı bir metreyi aşmıştı. Annesini de kapsıyordu. Chuck yavaşça geldi ve ona doğru bir yumruk salladı. Ama sadece 5 - 6 metre ileri savrulmuştu. Hemen toparlanıp geri geldi ve Berly’ye doğru bir yumruk salladı. Gene aynı şey olmuştu. Ayağa kalkıp geri geldi ve tekrar tekrar denedi. Betty artık kalkanını genişletebilmiş ve annesini içeri alabilmişti. Kendini geliştirmek için çalışmalıydı. Onu kışkırtacak birkaç kişi daha bulmalıydı.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 3 I_icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 11:23 pm

Tamamdır.
Clara Adela Cullen

Clara Adela Cullen

Lakap : Ade

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 3 I_icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 8:26 pm

İstedigim yetenek:Vücudumla şimşek verebilmek(Kate gibi)İstedigim kişileri elektirk şoku vermek yani Very Happy

Rp: Her akşam ki gibi bu akşam ki kavgasında yeni doğan oldugu için vampir güçlerini ilerletmek istiyordu.Henüz bir gücü olup olmadıgını anlamamıstı.Büyük ihtimalle yoktu.Giselle ile yaptıgı kavgada Giselle Adelanın sinirini bozuyordu.Adela birden yere attı kendini.Birden ayaga kalktı gözlerinden ateş fışkırıyordu neredeyse.Birden Gisellenin üstüne atladı Giselle'nin saçları dikleşti ve ne oldugunu anlamadan yere yıgılgı.Giselle bagırdı."Başardın!"Artık aile kavgalarında kullanacagı özel yetenegini keşfetmişti.Elektirik şoku veriyordu yani şimşek yapıyordu.Kendine asla bir insana zarar vermek için kullanmayacagına dair söz verdi..
http://www.hogwarts.rpg.do-talk.com
Isabella Luara Noyan

Lakap : Ghost

MesajKonu: istediğim yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 3 I_icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 7:45 pm

benim istediğim yetenek: başkalarının kılığına girmek ve o kişinin tüm hislerini öğrenmek

Bu sabah ondan öcünü almaya karar veren Christina Dowln'nun yerine geçip hayatıyla ilgili bilgler alıp alehine kullanmak üzere 24 saatlik süreyle kısıtlı olan başkalarının kışlığına girip onun hislerini öğrenmeye çalışacaktı.Böylece Kayla'yla ilgli tüm hislerine bilip ona göre adım atıcaktı. Tek problem onu nasıl etkisiz hale getirebileceğiydi...Onu çok güzel bir kız kılığına bürünüp etkileyip bir yere kilitleyecekti...
Evet öle yapacaktı...bunu yaptı...Ama bir sorun vardı bunu yaparken kendi kendini yapmamaya zorlamaya başladı....bu neden böyle idi?Olamazdı bu imkansızdı... Nefret ettiği adamdan öç alacağına ondan hoşlanmaya başlamıştı bile... Engelleyemezdi kendini çünkü ilk defa böle şeyler hissediyordu...Aniden kendi haline döndü ve Dowln tam onu öpecekken dona kaldı...Christina kendini yere atıp dona kaldı... İkiside ölece dururken oda ne?bir vampir alayabilir miydi ama o.... Dowln aniden gözlerini ona dikti ve yerinden fırladı.Christina da hemen kalktı ve"Bak ben senden nef...."Dowln onu aniden öptü ve "ben ne oldun bilmiyorum ama seni..... bak bilmiyorum ama senden hoşlandığımı fark ettim o kız sadece...."Christina "Sus bende senden"dedi.Ve tam sarılırken Kayla içeri girdi ve Dowln'a sarılıp onu itti.

SoN Very Happy:D:D sonu hiç hoşuma gitmedi ama bilerek öle bitirdim...... Very Happy:D:D:D DxDxDxDxDxD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 3 I_icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 10:48 pm

Isabella buraya o yeteneği kullandığına dair Rp yapmalısın, kendi seçim başlığındaki Rp'yi kopyalamanla o yeteneği sana vermeyiz. Ayrıca sadece bir yetenek veriliyor ve tüm hisleri öğrenmek başka bir üyemizin yeteneğinin neredeyse aynısı.

Clara; Elektrik Şoku Verebilmek senindir. Wink
Clara Adela Cullen

Clara Adela Cullen

Lakap : Ade

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 3 I_icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 11:06 am

Alıntı :
Clara; Elektrik Şoku Verebilmek senindir. Wink

Çok Teşekkürler x)
http://www.hogwarts.rpg.do-talk.com
Legolas Sam Wiolin

Legolas Sam Wiolin

Lakap : Legolas

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 3 I_icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 11:15 am

Herkes'ın nerde olduğunu bilmek..
yeteneğini istiyorum
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 3 I_icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 3:58 pm

Rica ederim Clara x)

İlk önce bir klana seçilmelisin ve başvuru yaparken Rp yazmalısın Legolas.

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 3 I_icon_minitimeC.tesi Tem. 18, 2009 7:36 pm

Özel Yetenek : Kılık Değiştirmek

''Mmm....''

Daha henüz avlanmıştım. Biraz oynadıktan sonra mideye indirdiğim geyik dudaklarımda enfes bir tat bırakmıştı. Kendime engel olamıyor sürekli dudaklarımda kalan kanı yalıyordum. Gerçekten enfesti...
Bir kayaya oturmuş gözüme birkaç tane daha geyik kestirmiştim. Susuzluğum geçmişti geçmesine ama gözüm doymamıştı anlaşılan...
O sırada ayak seslerini duydum.
Hemen sonra da kokuları geldi burnuma. Daha ilk koklayışımda gelenlerin yabancı olduğunu anlamıştım. İnsandılar... Zaten buralarda olmam yasaktı, beni biri görürse hiç iyi olmazdı.
Hemen konsantre oldum ve o an basit bir insana dönüştüm. İlk önce kime dönüşeceğime karar verememiştim ama aynı gün öğle vaktinde bana çarpan delikanlıya dönüşmeye karar verdim.
Görüş alanlarına girdiğimde biraz duraksadılar. Sonra el sallayarak yanıma geldiler. Onlar beni kılığına girdiğim genç olarak görüyorlardı, çünkü ben onların öyle görmesini istiyordum ama aslında görüntü olarak hala bendim. Bu bana oldum olası komik gelmiştir.
İlk önce panikledim.
''Lanet olsun...!!'' kılığına girdiğim çocuğu tanıyorlardı, ne büyük şanstı ama!
Hala aramızda 200 metre vardı. Belki biraz daha az...
Umarım anlamazlar diyerek hemen kafamı başka tarafa çevirdim ve yüz hatlarımı değiştirdim.
Kızlar yanıma yaklaştıkların ''Pardon sizi biriyle karıştırdık'' diyerek özür dilediler. Bende rahatlayarak ordan uzaklaştım. Artık daha dikkatli olmalıydım....
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 3 I_icon_minitimeC.tesi Tem. 18, 2009 9:12 pm

Rp 1. ağızdan yazılmaz. Düzeltmelisin, Rp sınıfımıza uğrayabilirsin. (:
Isabella Luara Noyan

Lakap : Ghost

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 3 I_icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 11:05 am

İstediğim özel yetenek: Başkalarının kılığına girip, girdiği kişinin hislerini öğrenebilmek (iki özellik değil sadece dolaylı yoldan öğreniyor yani öğrenme amacı olarak ta kullanılabilir. Zaten tam olarak 2 özellik değil eğer buna öyle diyorsanız herkesin 2 özelliği var oluyor. Bağlantılı yani. Mümkünse rica ediyorum.) (:

RP:
Bu sabah ondan öcünü almaya karar veren Luara, Dowln'nun yerine geçecek ve hayatıyla ilgili bilgiler alıp aleyhine kullanmak üzere 24 saatlik süreyle kısıtlı olan; başkalarının kılığına girip onun hislerini öğrenme yeteneğini kullanacaktı. Böylece Kayla'yla ilgili tüm hislerine bilecek ve ona göre adım atacaktı. Tek problem onu nasıl etkisiz hale getirebileceğiydi. Onu, çok güzel bir kız kılığına bürünüp, etkileyip bir yere kilitleyecekti. Evet, öyle de yapacaktı. Bunu yaptı ama bir sorun vardı. Bunu yaparken kendi kendini yapmamaya zorlamaya başlamıştı. Bu neden böyle idi? Olamazdı, bu imkânsızdı. Nefret ettiği adamdan öç alacağına ondan hoşlanmaya başlamıştı bile... Engelleyemezdi kendini; çünkü ilk defa böyle şeyler hissediyordu. Aniden kendi haline döndü ve Dowln, tam onu öpecekken dona kaldı. Luara da kendini yere atıp öylece dona kaldı... İkisi de öylece dururken oda ne? Luara’da vampirlerde görülmeyen özellikler ortaya çıkmaya başlamıştı. Çünkü o ağlıyordu. Bunun sebebi ise ilk defa birinden hoşlanmasıydı. Yoksa âşık mı oluyordu? Dowln aniden gözlerini ona dikti ve yerinden fırladı. Luara da hemen kalktı ve "Bak ben senden nef..."Dowln ona doğru yaklaştı ve birden onu öpmek üzere olduğunu fark etti. "Ben ne olduğunu bilmiyorum ama seni... Bak benim kafam çok karıştı ama o kız sadece..."Luara; "Sus! Ben çok üzgünüm ama... Bak bunu söylemek benim için çok zor ve hayatımda bir ilk, ben galiba senden…"derken; cümlesi yarım kaldı. Tam Dowln’a ondan hoşlandığını açıklayacakken Kayla içeri girdi ve Luara’yı sertçe itip Dowln’a yapmacık bir sevgi gösterisiyle sarıldı. ”Ah! Dowln seni çok merak ettim, okulda hep seni aradım canım. Seni çok seviyorum, tabi sende beni çok seviyorsun dimi aşkım?”dedi ve ardından onu öptü. Artık tüm bunlar Luara için yeterince fazlaydı. Zaten dayanamadı ve koşarak oradan çıktı.
Luara kendini rahat hissettiği daim yerine gitmeyi düşünmese de ayakları onu orada bırakmıştı bile. Bulunduğu yeri görünce aniden yumuşamaya başladı ama yumuşadıkça Kayla’nın söyledikleri ve yaptıkları canlanıyordu gözünde. Bu onun yumuşamasını engellemeye başlamış ve gözlerinin bal renginden siyaha dönüşmesine neden olmuştu. Ama maalesef aklından çıkmıyordu işte. Ne yapabilir diki? Kendini dinlemeye ve sakinleşmeye çalışmaktan başka. Kendi kendine o alışık olduğu hoş melodili ninniyi söylemeye başladı. Bu onu yeterince sakinleştirmese de göz rengi tekrar açılıyordu ve kendini dinlemeye başlamıştı bile. Gözlerini yavaşça kapadı. Nedense ilk aklına gelen şey bu sefer ağlamasıydı. Bu imkânsızdı. “Neden böyle oluyor? Ben ne yapıyorum? Bana o anda ne oldu? Ahh! Kafam çok karıştı. Bunu neden yaptım hiç bilmiyorum. Tüm bunlar hiç olmamalıydı. Ahhhhhh! Şu anda onun ne düşündüğünü ve benle ilgili… Yok yok Kayla’yla ilgili hislerini bilmeliyim. Aman canım beni ne alakadar eder nefret ettiğim kişinin diğer nefret ettiğim kişiye ne hissettiği kimin umurunda. Bu olay çok utandırıcı.” yüksek sesle kendi kendine konuşuyordu.

Luara kendi kendine konuşmayı tam kesmişti ki yanına hızla biri geldi ve aniden boynunu oldukça sert bir şekilde tutarak onu ağaca fırlattı ve kendide hemen ağaca çıktı. Luara ne olduğunu anlamaya çalışırken yanına gelen kişinin Kayla olduğunu anladı ve çok sinirlendi ama kimseye zarar vermek istemiyordu.(Nedenini bilmese de.)
Luara: “Benden ne is…”dedi-demedi orası belirsiz; çünkü tam derken Kayla onu bu seferde 50 metre aşağıya gene sert bir biçimde attı ve hemen ardında kendini Luara’nın üstüne attı. Luara gene sinirlendi elini kaldırdı ama o sırada biri onu hızla yana savurdu. Bu kişi Kayla olamazdı. Yan tarafına bakınca Dowln’un Kayla’nın yanında eğilmiş ona baktığını gördü. Daha sonra ise Dowln Kayla’ya içtenlikle “Nasılsın? Bir şeyin yok ya? Gerçi biz vampiriz.” Dedi ve ikisi de güldüler. Luara ayağı kalktı ama yürüyecek hali kalmamıştı sanki canı çok yanıyordu; ama bu aldığı darbelerden değildi. Aslında öyle idi; ama Kayla’dqn aldıkları değil, bunlar Dowln’dan aldıkları çok büyük darbelerdi. Neden bu kadar her yerinde sızlama etkisi yaptığını bilmek istemiyordu; çünkü bu onu daha çok hassaslaştırıp canının daha çok yanmasına neden oluyordu. Luara “Ben üzgünüm, sana da zarar vermek istemedim zaten yapmadım da; ama sen…”devam edemedi, edemezdi de. Oradan hızla uzaklaşmaya ihtiyacı vardı. Zaten bunu da hemen gerçekleştirdi.

Eve yaklaşırken; Dowln’u göreli çok zaman geçmediği için onun haline girdi. Dowln’un hislerini çok merak ediyordu. Tam öğrenecek iken bundan vazgeçti ve kendi haline döndü. Tüm bunlar onu çok yordu ve acıktırdı. Ama kendini cezalandırırcasına hiç bir şeyle karnını doyurmayacaktı. Eve gitti ve herkes onu görünce çok şaşırdı. Kimseden çıt çıkmadı. Luara odasına çıkıp koltuğuna attı kendini ve gitarıyla bir şeyler çaldı ama rahatlayamadı işte. Piyanonun başına geçip sevdiği ninniyi çaldı ve yavaş yavaş sakinleşmeye başladı. Ninni bitince sevdiği müziklerden taktı ve o çalarken kitabını okudu. Kendi kendine “Dowln’nun hislerini öğrenmeme gerek yok, zaten çok ihtiyacım olmasa kimsenin kılığına ne girecek ne de bunla beraber onun hislerini öğreneceğim.” diye bir nevi kendine söz vermişti.

Umarım bu sefer olmuştur internet bulana kadar ve bunu yazana kadar canım çıktı. Very Happy Şaka bir yana cidden değer verdim umarım kabul olur aslında daha erken koyacaktık ama maalesef internete bağlanamadım bir türlü. xD xD xD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 3 I_icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 4:07 pm

Yetenek sneindir.
Carolyn Brody

Carolyn Brody

Lakap : Lyn

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 3 I_icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 7:36 pm

Nátulcien Luna Vardamir demiş ki:
Sadece madenleri kontrol etmeyi veriyorum.

Üzgünüm Rachel değiştiremiyoruz. (:

o zaman o yetenegi ben alym sorun olur mu (:

Odaklandığında ortamda ki herkesin bütün duyularını kesebilmek.

RP: Lyn İtalya'da bir vampir kentinde yaşıyordu. Liseye gitmek için sabırsızlanıyordu. Lise 1. sınıfın ilk günüydü. Acaba sınıfı nasıl olacaktı? Nasıl insanlarla -ahh ne insanı! vampir..! -karşılaşacaktı? Kesinlikle hepsi vampir olacaktı çünkü burası bir vampir şehriydi. Sokaklar kanlarla doluydu. İnsan olmadığı için buradaki herkes hayvanlarla besleniyordu yani "vejetaryan" dı. Formasını giydi ve okuldan içeri girdi. İnsanlara -ah pardon vampirlere- rezil olmaktan çok korkuyordu. Tam bir şey yapmayayım derken yerdeki bir boz ayı yününe takıldı ve düştü. Ortamdaki herkes ona gülüyordu ve dalga geçiyorlardı. Lyn neresi olduğunu bilmediği -bilsede önemli olmadığı- bir yere odaklandı ve onunla dalga geçen insanları beyninde resimleştirdi. Küçük bir hareketle onların bütün duyularını kesti... Hepsi ona yalvarıyordu "Özür dileriz, lütfen bizi affet ! Düzelt bizi..." .. Tanrım! Vampirlerin bu iki yüzlülüğüyle ne yapacaktı? Onlara dayanamayıp düzeltti ve bir daha onunla dalga geçemediler.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 3 I_icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 2:31 pm

Senindir. (:
Kristin Valeria Long

Kristin Valeria Long

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 3 I_icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 1:09 pm

Beyaz odadaki gürültülerin içinde Mary'nin altın çanı gibi çıkan ince sesini duyabiliyordu. Ellerini birbirine kenetleyip sinirle tısladı. Gürültü hiç bir zaman onu eğlendirmezdi. Ve bu fazla hassas kulaklar yüzünden her bir sesin duyulması pekte hoş değildi. Üzerine giyindiği mavi saten elbise oldukça rahatsızdı. Ama o Stef'i üzmemek için rahat olduğunu sanmalarını sağlıyordu. Hızlı adımlarla pencereye doğru ilerledi. Arkasından gelenin kim olduğunu bilmiyordu. Pencereden atlayıp ormana doğru ilerlerken arkasındaki kişiye bakmak için arkasını döndü. Ah tabii ki de arkasında ki Paul'idi.

"Ah hadi ama Paul! Kendimi öldürmek gibi bir niyetim yok... Sadece fazla sıkıcı bir ortam ve avlanmaya ihtiyacım var. "
"Tamam ben de seninle gelirim kardeşim."

Hırlamasını zor tutarak, kardeşinini sıcak elini tutarak koşmaya başladı. Sonsuz bir hayata sahiptiler. Koşmalarına gerek yoktu, gelcek için kaygılanmaya... Ağacın arkasında ki 2 geyiği avladıktan sonra, altın sarısı rengine dönmüş gözlerini, az önce bir ceylan avlamış Paul'den kaçırarak, geyiğin ölüsünü tekmeledi. Hayatının monotonluğundan bıkmıştı. Gittiği lisede herkesin gözlerini faltaşı gibi açıp yüzüne bakmasından, erkeklerin saçmalıklarından... Ve en önemlisi canavar olmaktan. O ve ailesi sadece hayvan kanı içiyorlardı. Bir bakıma vejeteryan vampirlerdi. Ama hayvanlarında bir canlı olduklarını unutmak zordu. Eve doğru ilerlerken cama yansımış yüzüne baktı. Açık renk baskın saçları karamel rengindeydi. Porselen tenindeki kusursuzluk mankenleri bile kıskandıracak düzeydeydi. Uzun boyluydu. Saçları beline kadar geliyordu ve dalgalıydı. Herkesin taptığı bu yüzün canavar bir kişiye ait olduğu gerçekten iğrençti. Bu sefer daha hızlı bir şekilde eve doğru ilerledi. Bu ev kesinlikle müthişti. Yani bir insan için.. Ve içindekiler, insanlar için bu aile kusursuzluk ve sadecer- ressamların resimlerinde ki olağanüstü meleklerdi. Melek bir vampir çok ironikti. Yüzüne yerleşen sahte tebessüm Paul'ü tatmin etmiş gibiydi. İçeriye girdiğinde yarı gerçek yarı sahte tebessümler ahvada uçuşuyordu. Yavaş adımlarla mutfağa doğru ilerledi.

Güç: Düşüncelerinde sana inanılmaz acılar çektirebiliyor. Yandığını hissediyorsun. Gücünü ortamdaki herkes için ya da istediği kişi için kullanabilir. [Jane'in gücü gibi.
Maximilyan J.Teodrakis

Maximilyan J.Teodrakis

Lakap : Maxi

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 3 I_icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 5:46 pm

Yetenek:Zamanda ve anılarda yolculuk yapabilme eğer bunu vermesseniz insanları ve diğer varlıkları iyileştirmek artık hangisini uygun görürseniz =)

RP:

Yavaş yavaş gün ağarıyordu.Mevsimin ilkbahar olmasına rağmen ormanda hava çok soğuktu.Bu soğukluk insanın içine işliyordu adeta.Çınar ağacının yüksek bir dalında 2 vampir yatıyordu.Birbirlerine sarılmış,hatta adeta kenetlenmişlerdi.Vampirlerden birisi uzun siyah saçlara ve beyaz tene sahipti.Gözleri sürekli renk değiştiriyordu ama o her zaman vampir olmadan önceki mavi gözlerini seviyordu.Diğer vampir ise sarışındı.Sarı kısa saçlara sahipti.Gözleri kehribar rengiydi ama sürekli değişiyordu.
’Ya sen o değilsen?’’
‘’kimi kastettiğini anlayamadım?’’
‘’Ah n’olur yapma! Sen benden daha iyi biliyorsun.’’
‘’Bana hala güvenmiyorsun değil mi? Sana daha ne kadar kanıtlamam gerekiyor,seni çok seviyorum.’’
‘’Hayır bu güven meselesinden çok farklı birşey.Ben sana güveniyorum ama…
Sözünü bitirmeden ani bir hareketle diğer vampirin kollarından kurtuldu ve hızlıca koşarak ormandan kaçtı.Artık sarışın vampir yalnızdı.Gün ise çoktan ağarmış hatta yavaş yavaş yağmur taneleri düşmeye başlamıştı.
‘’Anlamıyorum bana neden güvenmediğini.Oysa ben onu çok seviyorum.Diğer saçma sapan düşüncelerin olasılığı bile beni korkuturken nasıl böyle düşünebilir.’’
Kehribar rengi gözlerinden bir damla yaş aktı ve yağmurla birlikte toprağa karıştı…
Oliver L. Tyrus

Oliver L. Tyrus

Lakap : Tarih

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 3 I_icon_minitimePerş. Tem. 30, 2009 3:01 pm

Yetenek:Metal ve cama hükmetme ve istediği şekle sokma.
Oliver San Marco kulesi'nin tepesinde oturup Venediği seyretmektedir ve kendi kendine mırıldanır: -Hıhh bundan 1000 yıl önce daha popülerdin Venedik en azından İnsanlar için.deyip ufak bir kahkaha attı.Ardından arkasından bir çatırdı geldi arkasına dönmeden devam etti: -Bir vampiri öldürmek için o kadarda becerikli değilsin Paul birde vampir olacaksın.
-Becerim ne olursa olsun seni öldüreceğim Oliver.
-Yaaa benim gibi koca bir tarihi yeniyetme bir vampirmiöldürecek güldürme beni.
-Ama o tarih benim kardeşi öldürdü.
-Onun ölmesi gerekiyordu nerdeyse bütün Venediğe sırrını açıklayacaktı.Bilirsin pek yönetici olmak istemem ama arada sıra müdahale etmek zorundayım.
-Bende sana müdahale edeceğim
.Dedi ve Paul Olivere saldırdı.Oliver ustaca sıyrıldı ve hafifce hırladı.Sonra saldıraya geçti pek uzun sürmemişti kavga Oliver Paulun Boğazından tutmuş yukarı kaldırmıştı sonra ileriye fırlattı meydandaki bir duvara gedik açmıştı.Oliver Paula şöyle dedi:[i]-Ağzımı senin lanetli tadınla bozmayacağım Paul bu biraz ortalığa zarar verecek ama olsun.[/i]dedikten sonra kollarını iki yana kaldırıp avuçlarını açtı o anda mevdandaki bütün camlar ve demirler harket edip büyük bir bıçak haline geldiler sonra yerde yatan Paulu parçalmaya başladılar ve nihayetinde meydanı mor bir duman cam ve metal parçalı kaplamıştı.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 3 I_icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 9:27 pm

Kristin Valeria Long ~ Gücün benzeri bir başkasına ait. Veremiyorum.

Maximilyan J.Teodrakis ~ Gücü kullandığın ana dair bir Rp yapmalısın ve zamanda yolculuk bir başkasının.

Oliver L. Tyrus ~ Senindir.
Maximilyan J.Teodrakis

Maximilyan J.Teodrakis

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 3 I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 05, 2009 3:38 pm

Saat 21:10 civarıydı.Maxi akşam yemeği olan iki bardak kanını içmiş ve dinlenmek için televizyonun karşısına geçmişti.Televizyondan sıkıldı ve mp3’nden müzik dinlemeye başladı.Müziğin ritmine kapılmış kendi kendine şarkı söylemeye başlamıştı.Biraz sonra kapı çaldı ama Maxi müzik dinlediği için kapıyı duymadı.Maxi bir koku alıyordu.Etrafta kendinden başka bir vampir vardı çünkü kan değil çürüme kokusu alıyordu.Kulaklığı çıkardı ve kapıya koştu.Kapıyı açtığında karşısında dostu Vlademir’i gördü.
‘’Ahh Vlad…Dur neden geldiğini tahmin edeyim.Kesin yine bana bir işin düştü.’’
’Niye öyle diyorsunki…Ben senin en yakın dostunum ve dostlar birbirlerini sık sık ziyaret eder bunu unutma…’’
‘’Tamam tamam içeri girsene.’’
Vlad ve Maxi içeri girdi.Vlad koltuğa oturur oturmaz konuşmaya başladı.
’Hadi biraz dışarı çıkalım.Beraber gezmeyeli çok oldu.Seninle sokakta dolaşmayı özledim valla.Buldun tabi birilerini unuttun beni yine.’’
’Çıkarım ama tek bir şartla saçma sapan konuşmak yok.Ayrıca seni unutmadım.’’
Maxi hazırlanmaya başladı.O sırada Vlad televizyondaki kanallar arasında zap yapıyordu.
‘’Bu filmi hatırlıyorum.1952’de çekilmişti.Ahh tarih tekerrürden ibaret derlerdide inanmazdım.’’
Vlad kendi kendine söylenirken Maxi hazırlanmıştı.
‘’İstersen dışarı çıkmadan önce birşeyler içelim.İnsanların kokusundan acıkmak istemeyiz dimi.’’
Dolabın arkasından bir şişe ve iki bardak çıkardı.Vlad bir yudum aldı.
‘’Hımm.A RH (-).İşini biliyorsun bebeğim.Her zamanki gibisin.’’
‘’Biliyorum tabi canım.’’
Beslendikten sonra dışarı çıktılar.Yolda dolaşırken Maxi’nin bir bar dikkatini çekti.
‘’Vlad bak barın adına ‘’Kan banyosu’’

‘’Vaoov birileri bizi düşünmeye başladı galiba.Ah ah eskiden yakmak için can atarlardı.Şimdi bize yaranmaya çalışıyorlar.’’
‘’Geçmişi unut artık Vlad.Hadi gel içeri girelim.’’
Maxi ve Vlad içeri girdiler.Müzik son ses çalıyordu.Herkes pistte dans ediyordu ve etraf karanlıktı.Sadece dans ışıkları vardı.
‘’Ben 256 yaşındayım.Bunlar bana biraz fazla genç sanki.’’
‘’Saçmalamayı kes Vlad gel oturalım.’’
Dans eden insanların arasından zorlukla geçerek bara oturdular.Barmenden 2 kadeh kırmızı şarap istediler.Sakince içkilerini yudumlarken karanlıktan bir gürültü koptu.Maxi ve Vlad çok yoğun kan kokusu alıyorlardı.Kesin bir kaza olmuştu.İnsanlar çığlık atıyor ve karanlıkta yönlerini bulmaya çalışıyorlardı.Işıklar açıldı.Yerde kanlar içinde bir kadın yatıyordu.Maxi ve Vlad koşarak sahneye gittiler.Kadının karnına büyük bir cam parçası saplanmıştı.
‘’Açılın ben tıp öğrencisiyim.’’
Maxi kalabalığı yararak kadının yanına vardı.Aşırı bir şekilde kan kokusu alıyordu.Mavi olan gözleri kokudan simsiyah olmuştu.Maxi kendine geldi.Kadını iyileştirmek zorundaydı.Ama özel gücünü kullanmamalıydı.Yoksa insanlar Maxi’nin vampir olduğunu anlayabilirlerdi.Buda Maxi’nin sonu olurdu.Maxi bunları düşünürken bir adam geldi ve kalabalıktan kopup kadına sarıldı.
’Aşkım hayatım n’olur bırakma beni ben sensiz ne yaparım…’’
‘’Bayım ben tıp öğrencisiyim.Elimden geleni yapmaya çalışacağım.Bana güvenin.’’
‘’Lütfen efendim kurtarın karımı.Ben onsuz yaşayamam.Elinizden gelenin en iyisini yapın.Ne olur kurtarın onu.’’
Maxi bu sözleri düşünmüştü.Kadını gücüyle iyileştirecekti.
’Hemen burayı boşaltın.Herkes dışarı çıksın.Kadını ameliyat etmek zorundayım.’’
Vlad iki dakika içinde barı boşalttı.Barda sadece kadın ve Maxi vardı.Maxi kadının karnına saplanan cam parçasını çıkardı.Kadın ölmek üzereydi.Konsantre oldu ve bütün gücünü kadının üzerinde yoğunlaştırdı.Ellerinden beyaz ışıkları çıkıyordu ve bu beyaz ışıklar kadını iyileştiriyordu.Saniyeler sonra kadın iyileşti yarası tamamen yok olmuştu ama baygındı.Maxi’de yorgun düşmüş ve bayılmıştı.İnsanlar bara girdiğinde bir köşede baygın kadını ve başka bir köşede baygın yatan Maxi’yi gördü.

Yetenek=Varlıkları iyileştirmek...

Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 3 I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 5:20 pm

İyileştirme gücü senindirr.
Courtney Love

Courtney Love

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 3 I_icon_minitimePaz Ağus. 16, 2009 10:20 am

Yetenek: Hafıza değiştirebilme ve anılarda oynama yapabilme. (yani bi bakıma aynı şey Very Happy)
RP:

Courtney aylık kredi kartı ödemesi için bankaya gitmişti. Banka kalabalıktı. Son ödeme tarihi geçmesin diye herkes toplanmıştı. Courtney'in acelesi yoktu. Kuyruğun sonuna geçti ve mp3'ünü çalıştırdı.
Daha 3'üncü şarkıya gelmeden kar maskeli adamlar içeri daldılar. Banka görevlilerine silah doğrultup
"Neyiniz varsa doldurun şu çantalara!"
dediler. Ne yapıyorlar burada bunlar dedi içinden bankada çok yoğun vampir kokuları vardı. Burası neredeyse ağzına kadar vampir kaynıyor diye düşünürken biri öne çıktı ve "Ben polisi aradım!" dedi yılışık bir gülümsemeyle. Kar maskeliler paniğe kapıldılar. Courtney Şunlarla eğlenelim biraz dedi ve öne çıktı
" Baksanıza derdiniz ne sizin burada ne kadar çok insan var. hepsi sizi gördüler yaptığınız çok saçma bari biraz tenhalaşınca yapsaydınız!"
dedi adamlara kendini tutamadan hırladı. sinirlenmişti çünkü adamlar kendisine gülüyordu.
"Senin gibi bir veletten mi öğreneceğiz işimizi çabuk yerine dön!"
Courtney adamlardan büyük olduğunu söylemek istedi ancak içinden bir ses söyleme dedi. onun yerine Courtney adamlara daha da yaklaşarak
"Hayır, dönmüyorum!"
dedi ve olduğu yerde kaldı. Adamlar da sinirleniyordu. Silahı kıza doğrulttular ve bir el ateş ettiler. Hepsi Courtney'in mermerden sert vücuduna çarpıp sekti. Adamlar adamakıllı korkmuştu. Courtney " ee bu kadar mı?" dedi. Adamlar kafalarını kaşırken hızla arkalarına geçti ve onları uzun bir iple bağladı. Polisi aradığını söyleyen vampir de adamları bağlamaya yardım etti. Adamlar ne olduğunu anlayana kadar çoktan bağlanmış oturuyorlardı.

Courtney orada bulunan insanların hafızasını değiştirdi. Hepsi o gün bankaya geldiklerinde orada polislerin olduğunu ve hemen soyguncuları yakaladıklarını hatırlıyorlardı ve sonra herkes kredi kartı ödemelerini yapıp gittiler. Vampirler dışında hiç kimse bu olayı bilmedi...
http://www.vampireandwolf.twilight-vampire.com
Maximilyan J.Teodrakis

Maximilyan J.Teodrakis

MesajKonu: Geri: Özel Yetenek   Özel Yetenek - Sayfa 3 I_icon_minitimePaz Ağus. 16, 2009 3:09 pm

Teşekkür ederim =)

Özel Yetenek
3 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» Forumuza özel after effects çalışması ;)