Twilight RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alacakaranlık RPG dünyası...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tanışalımmm ^^

+42
Anja Anichka Delon'cia
Essié Katleén Collins
Courtney Love
Maximilyan J.Teodrakis
Isabella Luara Noyan
Carolyn Brody
Eftelya Nadia Cora
Legolas Sam Wiolin
Audrina Ellen Evelyn
Giselle de Loussier
Clara Adela Cullen
Betty Right
Wise Kathy Cullen
LacaNio DiO
Josephine Eva Luci
Besi Bailee Black
Sementa Jade
Sabrina Bella Potter
Lauren Dominic
Alessa Zena Grimstone
Nerissa Roxanne Grimstone
Misaki Larpenné
Avaline Camellia Avery
Horus Gumble
Todo Bolger
Oğul McGonagall
Chris Grindel
Samaire Clemence Calandra
Esmeralda Vivi Lossëhelin
Ashley B. Xero
Almila Eren
Lillianna G. Hope
Christina Lilith Cullen
Charlotte Emily Dawn
Alaya Miren Ibarron
*Linda Walker
Takeshita Yuuki
James Aang Rodriguez
Elizabeth Whitmore
Beatrice L. Clabbert
Jacqueline L. Belacqua
Miranda L. Ramora
46 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
Jacqueline L. Belacqua
Admin
Jacqueline L. Belacqua

Lakap : Lily**

Tanışalımmm ^^ - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Şub. 25, 2009 8:08 pm

evet o süpersonik mesajını kestim Very Happy
ece ve gizem ağolsun seni bayaaa bi tanıyorum yani Very Happy özellkile hikaye yazmadaki üstün başarından dolayı Very Happy hoşgeldin aramıza(((=
http://www.evapsie.darkbb.com
Alaya Miren Ibarron
Tremere Lideri
Alaya Miren Ibarron

Lakap : Allie

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Şub. 27, 2009 10:52 am

hoşbldk başakcmxD saol iltifatlar için. hikaye yazmada iyiyim ama aşırı iyi değilm. umarm bigün aşırı iyi olurum =D
Charlotte Emily Dawn

Charlotte Emily Dawn

Lakap : Dönis, Deno, pıtırcık :D

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Mart 15, 2009 3:59 pm

Okulunu toplamışsın Ece Razz Neyse bende kendimi tanıtıyım.

Adım Deniz. Birkaç aydır Twilight'a ilgi duyuyorum. Kitap okumayı ve müzik dinlemeyi çok severim. Bateri hastasıyımdır. Normalde endtruman çalarım ama maalesef enstrumanım yok! Very Happy İyi resim çizemem ama bakarak çizersem çizebilirim. Şarkı söylerim çok fazla hem de. Very Happy Bilgisayarım benim için büyük önem taşır Very Happy Dostlarım , ailem ve bilgisayarım yani Razz Bilgisayarda oyun oynamayı da çok severim. HTML kodlarına da ilgim vardır Very Happy

Çok gülerim hem de bayağı gülerim Very Happy Hatta yanımda küfür ettiklerinde bile gülerim çünkü küfür komiğime gider. Very Happy Kopunca etrafıma saldırırım Very Happy Yolarım insanları falan Very Happy

Twilight'ı ben daha önce duymuştum aslında ilk baskısı varken. Fİlminin çekileceğini de duymuştum. Sonra Aysu gibi ben de Öykü sayesinde gördüm, öğrendim. Ama kitaplara hemen başlamak istemedim. Aysu'dan fikir aldım ve o da tavsiye edince başladım. (Filmi görüp hayran olmak istemedim özenti gibi anladınız siz Wink ) Galiba kitabı en yavaş okuyan benim Very Happy 2 ay oldu daha Tutulma'ya yeni başladım Very Happy Yeniay'ı çok yavaş okudum. Alacakaranlık daha çok hoşuma gitmişti.

Başka neler varr. . .Twilight dışında en sevdiğim seriler Harry Potter ve Narnia'dır. Onun dışında fantastik kitaplar ilgi alanımdır. Tübitak kitapları ayrı ilgimdir. Mitolojiyi severim, Eski Mısır'ı severim ve benzeri. Very Happy

Ece'yle de Skandar Keynes Forum'dan tanışıyoruz Very Happy

Böyleyim işte Very Happy Very Happy

En son Charlotte Emily Dawn tarafından Paz Mart 15, 2009 5:17 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.hpnarnia.livejournal.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Mart 15, 2009 4:17 pm

Haaayyy! May neym is John. Ayem tiventi years old eeend liv in Niv York. Ay lav parti, ay lav enimeeell, ay lav yuuuu. Razz

Böyle bir girişten sonra kendimi tanıtmak istiyorumm. Very Happy Ben Aysu.
14 yaşındayım, Doğa Koleji'ne gidiyorum.
Kitap okumayı, film izlemeyi, pc'yle uraşmayı, gezmeyi tozmayı, birşeyler araştırmayı severim. Arada şiir yazarım. Smile
Genelde Soundtrack ve Metal dinlerdim. Ama artık Rock ve Soundtrack'a yöneldim gibi birşey Smile yine de hala Metal'den zevk alırım. Senfonik Metal dinlerim dinlersem.
Çok üşengeç, unutkan ve sakarımdır. Smile Ayrıca iğrenç esprilere de bayılırım. Very Happy Ve yazarken çok smiley kullanırım. Konuşurken de çok gülerim. Very Happy

Twilight'la ilk tanışmam Öykü sayesinde oldu. O zamanlar az fan vardı. Etrafta kimse elinde kitapla dolaşmıyordu. Biz de mutlu mesut gidiyorduk. Smile Film çıkmasaydı keşke diyorum bazen. Üstünüze alınmayın sakın ama çok fazla özenti oldu. Okulda herkes öğle yemeğine kitapla geliyor. Sanki yemek yerken okuyacaklar da. Very Happy
Twilight'tan önce birçok fantastik kitap okdum. Bayağı kitap kurduyumdur. En sevdiğim seriler:
Harry Potter
Narnia Günlükleri
Spiderwick Günceleri
Talihsiz Serüvenler
Twilight
Ve Miras Döngüsü (Henüz bitmedi Very Happy)

Dış görünüşüme gelincee hımm aslında söylemesem de olur ama Smile
Gözlüklüyüm, dünyaya dört gözle sarıldım. Razz
Esmer bir insanımdır. Saçım Açık Kestane, gözlerim siyah. Kilolu bir insanım vs. Very Happy

Ben böyleyim işte! Very Happy
Jacqueline L. Belacqua
Admin
Jacqueline L. Belacqua

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Mart 15, 2009 4:22 pm

heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeyyy hşgeldiniz Very Happy deniz forumdaki deniz misin anam sen Very Happy
Christina Lilith Cullen

Christina Lilith Cullen

Lakap : Tina

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Mart 15, 2009 4:36 pm

Selam herkesee (:

Ben Cansın! Smile FRP ' Yi çok severim.. Kitap okumaya bayılırım, Edward Cullen'e tapıyorum, herbişeyim falan filan.. 14 yaşındayım, 95'liyim, piyano çalıyorum, resim yapmayı severim, yazmayı, okumayı çok severim.. Twilight serisini deli gibi bıkmadan defalarca okuyorum. Team Edward'ım falan filan Razz

Tanıştığımıza sevindim Smile
Jacqueline L. Belacqua
Admin
Jacqueline L. Belacqua

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Mart 15, 2009 4:37 pm

hg cnım aramıza(=
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Mart 15, 2009 4:48 pm

Jacqueline L. Belacqua demiş ki:
heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeyyy hşgeldiniz Very Happy deniz forumdaki deniz misin anam sen Very Happy

Hoşbuldukuzz Very Happy Ben cevap veriyim evet o Deniz Very Happy
Charlotte Emily Dawn

Charlotte Emily Dawn

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Mart 15, 2009 5:10 pm

Jacqueline L. Belacqua demiş ki:

Hee oyum anacım AliceCullen'ım ben! Very Happy

Nátulcien Luna Vardamir demiş ki:
[Hoşbuldukuzz Very Happy Ben cevap veriyim evet o Deniz Very Happy

Len kız sen ne karışıyosun bakıyım Razz Very Happy Bu arada senin tanıtımını (!) görmüşken bende birkaç değişiklik yapıvereyim! Very Happy
Christina Lilith Cullen

Christina Lilith Cullen

Lakap : Tina

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Mart 15, 2009 8:12 pm

Bende forumdaki cansın (:
Lillianna G. Hope
Admin
Lillianna G. Hope

Lakap : Lill

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Mart 15, 2009 9:46 pm

Ve işte forumdaki Öykü! Hoş geldin demeden siz, ben hoş bulduk diyorum. Ay üyelerimiz buraya da doluşuyor! Çok sevinçliyim şuan! Umarım yakında daha da ilerleriz! Öpüldünüz!

Not: Kendimi tanıtmaya çok üşendim ya! En kısa zamanda mesajı editlerim. Söz! xD
http://twilighturkey.yetkinforum.org
Almila Eren

Almila Eren

Lakap : Almi

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Mart 15, 2009 10:55 pm

bende forumdaki dodude
Charlotte Emily Dawn

Charlotte Emily Dawn

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 9:17 am

hehehe Twilighturkey Forum'la 24 Kasım karması bir forum oldu Very Happy Razz
Ashley B. Xero

Ashley B. Xero

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Mart 21, 2009 4:48 pm

slm bende başak Very Happy
twilight hayranı olanı çok fazla olmadı ama şimdiden acaip bağlandım.filmi izledikten hemen sonra kitaplarnı bitirdm.izmirliyim.müzik dinlemeye bayılırm her türden müzik dinlerm ama favorilerm:evanesence ,LP, avril Very Happy skandar ı çok severm (L)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Mart 21, 2009 5:05 pm

Aa sen Skanfar Fan'da da varsın di mi? Ben ordaki lunaaqua =)

Yalnız buraya ad- soyad şeklünde üy eolmak gerekiyor. Bizim nicklerimizde olduğu gibi. Söyle bir isim değiştiriyim nickini. =)

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Mart 21, 2009 9:22 pm

Ben Meril..

Kendimi tanıtmayı beceremeyen bişeyim ben..

Kısaca..

İnatcı,biraz agresifimdir..Hızlı konusurum..Aceleciyimdir..

Müzikte cok ayrım yapmam..Söz ve müzik olarak begendigim her seyi dinlerim..
Yanflüt calıyorum..

Mesajlarda ifade kullanmayı cok seviyorum..

Nisan,Bulgaristan dogumluyum..

Balonları da cok severim..

Renklere karsı biraz takıntılıyım..Kimin hangi rengi sevdigini falan hep merak ederim..

Soru sormayı severim..

Ve öyle işte..

Simdilik baska bisey gekmiyor aklıma yazmak için.. Smile
bounce

En son Esmeralda Vivi Lossëhelin tarafından C.tesi Mart 21, 2009 9:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Beatrice L. Clabbert

Beatrice L. Clabbert

Lakap : Lilium**

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Mart 21, 2009 9:25 pm

meril adının anlamı nedir?=)

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Mart 21, 2009 9:27 pm

Hos koku =]
Beatrice L. Clabbert

Beatrice L. Clabbert

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Mart 21, 2009 9:29 pm

çok güzelmiş =)

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Mart 21, 2009 9:35 pm

Begenmene sevindim =]
Beatrice L. Clabbert

Beatrice L. Clabbert

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Mart 21, 2009 9:38 pm

=)=)
Ashley B. Xero

Ashley B. Xero

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Mart 22, 2009 9:42 pm

ewt skandarn sitedede üyeydim.ama şimdi isin konusnda baya zoorlancam yaa ne yapsam ki¿??
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Mart 22, 2009 10:09 pm

Esmeralda Vivi Lossëhelin demiş ki:
Ben Meril..

Kendimi tanıtmayı beceremeyen bişeyim ben..

Kısaca..

İnatcı,biraz agresifimdir..Hızlı konusurum..Aceleciyimdir..

Müzikte cok ayrım yapmam..Söz ve müzik olarak begendigim her seyi dinlerim..
Yanflüt calıyorum..

Mesajlarda ifade kullanmayı cok seviyorum..

Nisan,Bulgaristan dogumluyum..

Balonları da cok severim..

Renklere karsı biraz takıntılıyım..Kimin hangi rengi sevdigini falan hep merak ederim..

Soru sormayı severim..

Ve öyle işte..

Simdilik baska bisey gekmiyor aklıma yazmak için.. Smile
bounce

Meril senin yazını okumadan önce sen olduğunu anladım biliyor musun? Very Happy

Bua rada Başak'cım öyle çok zor değil isim bulmak. En sevdiğin yabancı isme bir soyad yakıştır sonra buraya yaz, ben değiştiriyim. Normal üyeler değiştiremiyor. Sadece adminler değştirebiliyor. =)

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Mart 23, 2009 3:52 pm

Nasıl anladın acaba Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Mart 23, 2009 6:37 pm

O doing doing ifadesinden anladım noktalarından anladım vs. Very Happy

Tanışalımmm ^^
2 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki