Twilight RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alacakaranlık RPG dünyası...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tanışalımmm ^^

+42
Anja Anichka Delon'cia
Essié Katleén Collins
Courtney Love
Maximilyan J.Teodrakis
Isabella Luara Noyan
Carolyn Brody
Eftelya Nadia Cora
Legolas Sam Wiolin
Audrina Ellen Evelyn
Giselle de Loussier
Clara Adela Cullen
Betty Right
Wise Kathy Cullen
LacaNio DiO
Josephine Eva Luci
Besi Bailee Black
Sementa Jade
Sabrina Bella Potter
Lauren Dominic
Alessa Zena Grimstone
Nerissa Roxanne Grimstone
Misaki Larpenné
Avaline Camellia Avery
Horus Gumble
Todo Bolger
Oğul McGonagall
Chris Grindel
Samaire Clemence Calandra
Esmeralda Vivi Lossëhelin
Ashley B. Xero
Almila Eren
Lillianna G. Hope
Christina Lilith Cullen
Charlotte Emily Dawn
Alaya Miren Ibarron
*Linda Walker
Takeshita Yuuki
James Aang Rodriguez
Elizabeth Whitmore
Beatrice L. Clabbert
Jacqueline L. Belacqua
Miranda L. Ramora
46 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
Misaki Larpenné

Tanışalımmm ^^ - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 4 I_icon_minitimePaz Nis. 19, 2009 4:31 pm

Herkese Selam!Ben Deniz ama herkes Misaki der.13 yaşındayım.Anime,manga,vampir,müzik,kore ve japon kültürü,doğaüstü varlıkların hastasıyım.Bir çok anime amnga sitesinde beni görebilirsiniz:P
Twilight serisini bitirdim Razz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 4 I_icon_minitimePaz Nis. 19, 2009 5:01 pm

Hoşgeldin Deniz! Ben de anime severim. (: Ve doğaüstü varlıkları da severim. xD Hoşgeldin tekrar ve iyi eğlenceler, iyi Rp'ler canım. (:

Lakap : Aylak

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 4 I_icon_minitimeÇarş. Nis. 22, 2009 6:33 pm

Selamlarr! Ben Damla doğa üstü varlıklar her zaman ilgimi çekmiştir. RPG'yi de çok severim. Site gerçekten mükemmel tasarlanmış. Yapanların ellerine sağlık. Her neyse şimdiden herkesle tanıştığıma memnun oldum... cheers cheers cheers
Alessa Zena Grimstone

Alessa Zena Grimstone

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 4 I_icon_minitimeÇarş. Nis. 22, 2009 8:52 pm

Merhaba =)) Ben Habibe..Twilight manyağı birisiyimdir xD RPG de her zaman favorilerim içinde olmuştur..
Site gerçekten çok kaliteli ve güzel olmuş,
Adminlerin ellerine sağlıkk =)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 4 I_icon_minitimeÇarş. Nis. 22, 2009 9:34 pm

Bu iltifatlarımız ditemizi ilk açan adminlerimize gitsin o zaman. xD

Hoşgeldiniz arkadaşlar! İyi eğlenceler. (:
Lauren Dominic

Lauren Dominic

Lakap : Lay

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 4 I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 11:24 pm

slm ben merve rpg süper bişidir evet:)
ve yeniyim ben aslında başka bi twilight rpg sitesine kayıtlıydımda çok fazla sorun var o yüzden girmek istemiorum umarım böyle eğleniriz:)

Lakap : Aylak

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 4 I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 6:50 pm

Uhm evet o site çok sorunlu göründü bana da bir ara incelemiştim. Ama burası gayet güzel olmuş bence herkes uyum içinde Smile Smile Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 4 I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 12:56 pm

Stemizi beğendiğiniz için teşekkürler. Bizde olay yoktur, evet. Cici cici eğleniyoruz işte. xD
Miranda L. Ramora
Admin
Miranda L. Ramora

Lakap : lyydia*

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 4 I_icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 9:42 pm

pöhöh xD
nasıl beğendnz şaşırdım xD
basit ve klasik gelmişti bana yaparken xD
dolayısı ilee çok teşekkür ederim bu güzel iltifatlarınız için xD

herkes hoşgelmiş iyiki gelmiş
anime manga ve doğaüstü yaratıkları bende çok severim vallahi xD
http://alacakaranlik-rpg.vampire-legend.com
Sabrina Bella Potter

Sabrina Bella Potter

Lakap : İnek,Kurabiye,Hırçın Prenses-babam diyorxD-Bells,Bell,

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 4 I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 09, 2009 12:52 pm

Selamlar!
Ben Sena.7.sınıf öğrencisiyim.Kendime inek denilmesi çoooooooooooo..kkk hoşuma gidiyor.
Ben herkesden farklıyımdır-genellikle-.Kedilerden nefret ederim.Hatta çok korkarımxD
Kitap okumak,sakarlık yapmak,müzik dinleyip söylemek favorim aralarında gelir.Kendimi çok severim.Açık sözlüyümdür.Ve lafı iyi oturturum.Benim elime düşen yandı.Eğer bir şey olursa ve içmde kalırsa dayanamam kesinlikle birisinin duyacağı bir şekilde söylemem gerek.Zaten bu yüzden bir öğretmenimi ağlattım.İnatçıyımdır..Hemde çok fazla!!Twilight,Harry Potter gönlümde 1 numara.Rap ve Rock müziğe bayılıyorum!!
Kristen,Robert,Aslı Enver,Hande Soral,Daniel Radcliffe,Nicolas Jonas,Avril Lavigne,Emre Aydın,Ceza,50 Cent '' e bayılıyorum!
Emo'ları çok seviyorum!!Sarşınım.Giydiğim giysiye göre göz rengim değişiyor-mavi ve yeşil arasında-Uzun boyluyum.Düz yoolda bile başımı kırabilirim.Mavi,Yeşil ve Siyah rengi çok severim!!
Galiba şimdilik yeter.Zaten SONSUZA kadar vaktimiz var
xDxD
Sementa Jade

Sementa Jade

Lakap : tatlı cadı

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 4 I_icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 9:03 pm

siteniz çok güzel olmuş başarılılarınızın devamını dilerim ..bu arada bende sementa Wink
http://gevezeciceginyeri.clubme.net/
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 4 I_icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 12:59 pm

Hoşgeldin, teşekkür ederiz. (:
Besi Bailee Black

Lakap : Kedi

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 4 I_icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 5:19 pm

Merhaba! Ben Beste 13 yaşındayım.
Kedileri çok severim . Bana hep kedi derler Wink Sizde diyebilirsiniz. (Çok memnun olurum!)
Babaeski'de yaşıyorum. Gelen varsa ....
Kediler dışında zihnimi meşkul eden şeyler;
HARRY POTTER SERİSİİİİ! (Melez prensi heyecanla bekliyorum!)
Tw hayranı değilimdir. Hatta pek hoşlaşmam da Smile
Çünkü bana hep HP'nin önüne geçmeye çalışıyorlarmış gibi geliyo...
Neyse : Tanıştığıma memnun oldum

Edit : Ece gibi bende Black hastasıyım (Sirius) Eklemek isterim.
Benim kitapları ve filmleri birer defa okuyup hp fanı olduğumu sanmayıın!
Josephine Eva Luci

Josephine Eva Luci

Lakap : Jose, Eva.

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 4 I_icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 8:59 pm

Herkese merhaba =) Müge ben.
Aslında analatacağım pek bir şey yok zamanla tanırsınız zaten beni =D
Yazmayı, müzik dinlemeyi ve okumayı çok severim. Resmi sormayın ne yazık ki resimde yeteneğim yok =D
Keman çalıyorum ama acemi değilim bir kaç sene oldu =D Ama son zamanlar da piyanoya merak saldım ama bu merak çerçevesinde herhangi bir girişimim olmadı istiyorum ama eyleme geçmedim henüz =D
Rpg 'ye de bayılırım. Bu sene herhangi bir site olmadı. Ama iyi ki burayı buldum yoksa sıkıntıdan patlayabilirdim. Nedenini merak edenlere söyleyeyim ; her yaz mutlaka arkadaşlarımın kurduğu bir rpg sitesi olurdu ama bu sene bir çoğu uzaklaştı ve maalesef sitelerin gene bir çoğu kapandı. O yüzden bu siteyi bulmam güzel oldu umarım uzun soluklu olur =D
Anlatacak pek bir şey yok dedim ama sanırım baya konuştum. Neyse susayım ben =D Şimdiden memnun oldum. =D
Besi Bailee Black

Lakap : Kedi

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 4 I_icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 7:08 pm

Hoşgeldin Mügee!
Josephine Eva Luci

Josephine Eva Luci

Lakap : Jose, Eva.

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 4 I_icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 7:15 pm

Hoşbulduk Beste Wink
LacaNio DiO

LacaNio DiO

Lakap : dEva

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 4 I_icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 7:23 pm

selamlar hepinize meraba hayırlı rpler herkese bn onur ankaradan katılıyorum yarışmacılara başarılar diliyorum Very Happy xD sonradan daha ok tanırsınız ...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 4 I_icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 7:49 pm

Herkes hoşgelmişş (:
Lauren Dominic

Lauren Dominic

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 4 I_icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 6:45 pm

selam beni hatırlarsınız belki ben merve bu konuda eski sayfalarda yazmıştım nese uzun zamandır giremiyodum Sad

ama artık giricem yuppiii nese yeniden aranızdayım
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 4 I_icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 11:51 pm

Memnun olduk döndüğüne Merve x) İyi eğlenceler. (:
Wise Kathy Cullen

Wise Kathy Cullen

Lakap : Kate

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 4 I_icon_minitimeSalı Tem. 07, 2009 12:39 pm

Herkese selam.Bende Merve Bilge karışıklık olmasın diye bilge diyebilirsiniz Razz Hard-Black veya Gothic metal dinlerim 17 yaşındayım falan filanxDAyrıca kurtadamlarıda vampirleride severim xD
Almila Eren

Almila Eren

Lakap : Almi

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 4 I_icon_minitimeÇarş. Tem. 08, 2009 1:58 pm

Hepiniz hoşgeldiniz Wink
Wise Kathy Cullen

Wise Kathy Cullen

Lakap : Kate

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 4 I_icon_minitimeÇarş. Tem. 08, 2009 2:45 pm

hoşbulduk^^
Lauren Dominic

Lauren Dominic

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 4 I_icon_minitimeÇarş. Tem. 08, 2009 3:02 pm

hoşbulduk Very Happy:D
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tanışalımmm ^^   Tanışalımmm ^^ - Sayfa 4 I_icon_minitimeÇarş. Tem. 08, 2009 3:25 pm

Hoşgeldin Bilge. (:

Tanışalımmm ^^
4 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki